19 квітня 2019, Пт. 21:00
Victory Concert Hall Харків, вул. Карпатська, 95
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:21:00 18/04/2019. деталі тут
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Filatov and Karas?

1. Filatov & Karas - мульти-платиновий продюсерський дует.
2. Автори найпопулярніших реміксів на композиції француженки Imany "The Good, The Bad and The Crazy" і "Do not Be So Shy", які підірвали всі національні чарти і стали абсолютними хітами в усі світі.
3. Filatov & Karas - електронний проект №1 в СНД.

Сучасна версія «Лірики» від Filatov & Karas і співачки MASHA підірвала топ-чарти і зайнявши перший рядок російського Shazam, стала найбільш продаваною композицією.

Тим часом, кліп на авторську роботу "Filatov & Karas - Time Will not Wait" набирає більше 65 мільйонів переглядів на Youtube і стає великим радіохітом в світі.

А успіх зіркового дуету закріплює їх спільна з Eric Saade композиція "Wide Awake", кліп на яку подивилися понад 15 млн. людей.

Не залишається поза увагою одна з останніх робіт Filatov & Karas з легендарним репером Легалайзом "Ще один день", яка звучить на найбільших радіостанціях і на танцювальних майданчиках країни.

Filatov & Karas - електронний проект №1 в СНГ, а також одні з найбільш затребуваних музикантів за кордоном!

Виступ Filatov & Karas - це завжди запальне LIVE-шоу з вокалісткою!

Open door: 20:00

Початок: 21:00