Fin De... (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 120 грн.

Про подiю

Польський митець, актор та режисер Сильвестер Бирага після десяти років повертається зі своєю виставою "FIN DE...", прем'єра якої відбудеться на 26 Міжнародному фестивалі "Слов'янські театральні зустрічі" у Чернігові.

Ця вистава - спроба показати складні стосунки між людиною, яка заподіює шкоду - кат і хто піддається цій шкоді - з іншої сторони. Це тонкий аналіз міжособистісних відносин з обох сторін.

Вивчення відносин, коріння яких сягає у брехні, тривозі, відсутності будь-яких цінностей у бездушному та швидкому просуванні світу, де простір добра, слабкості, прихильності починає повільно вичерпатися. Ефективність попереджає, посилює, ускладнює відтворення та закликає проаналізувати свою власну ієрархію життєвих цінностей.

Виступ українською мовою. Тривалість 60 хв.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати І тільки смерть розлучить нас 10 грудня 19:00, Пн І тільки смерть розлучить нас Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 240 грн. І тільки смерть розлучить нас Вже не хочу 10 грудня І тільки смерть розлучить нас Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати