Фінал Київської Ліги Сміху

10 листопада 2019, Нд. 18:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 60 грн.
від 60 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати півфінал Київської Ліги Сміху?

1. Якщо ви любитель Ліги Сміху.
2. Якщо вам подобається якісний гумор.
3. Якщо ви стежите за сезоном і вболіваєш за команди Київської Ліги Сміху, цей концерт для вас!

Київська Ліга Сміху - Регіональний підрозділ телевізійного проекту «Ліга Сміху» на каналі 1+1.

Проект розроблений для підготовки команди та напрацювання бази гумору для фестивалю Ліги Сміху в м.Одеса, де будь-яка команда може пройти в телевізійний проект.

Редактори ліги - автори і актори скетчкому «Країна У» і «Зірконавти» - Ілля Дерменжі і Сергій Бібілов. Їх завдання не просто відредагувати команди, і домогтися від них відмінного рівня виступу, але і зробити хороший концерт для наших глядачів.

Тренери Київської Ліги Сміху - медійні особистості, безумовно знайомі київському глядачеві. Наставники особисто відбирають сподобалися команди для участі в сезоні Київської Ліги Сміху, і стають їх тренерами. Наставники цього сезону:
Андрій Рибак - віце - чемпіон телевізійного проекту «Ліга Сміху», команда «Відпочиваємо разом», автор і актор шоу «Ігри приколів»
Влад Куран - автор і актор команди «Ветерани космічних військ», володар Літнього і Зимового кубків Київської ЛігіСмеха.
Олександр Сердюк - автор і актор Інародного театру абсурду «Горобчик» г. Харьков
Альбіна Перерва - улюблениця молоді, актриса серіаліті «Київ вдень і вночі» Валентин Міхіенко - автор і актор Improv live show, команда Ліги Сміху «Крупа» Дніпро
Володимир Мартинець - володар Зимового Кубка Ліги Сміху і Київської Ліги Сміху, автор і актор команди «Стадіон Діброва», смт. Царичанка, актор шоу «95 Квартал»

Схожі події

Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати Гра престолів: GRAND FINAL 18 листопада 19:00, Пн Гра престолів: GRAND FINAL Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 230 грн. Гра престолів: GRAND FINAL Вже не хочу 18 листопада Гра престолів: GRAND FINAL Одеський театр Опери та Балету Придбати O.Torvald 05 грудня 20:00, Чт O.Torvald Київ, StereoPlaza від 500 грн. O.Torvald Вже не хочу 05 грудня O.Torvald StereoPlaza Придбати JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 850 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати