18 липня 2018, Ср. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 850 грн.
від 850 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Fink?

1. Фінк визнаний одним з найяскравіших британських сонграйтерів за останні два десятиліття.
2. Ви почуєте треки з нового альбому Resurgam наживо!
3. Поринути в насичене звучання і зарядитися енергетикою неймовірного музиканта - те, чого ви так довго чекали.

Довгоочікуваний концерт Fink відбудеться в Зеленому Театрі. Не пропустіть нову потужну програму Фіна Грінолла і його команди!

Вперше крутий артист ощасливив українську публіку своїм лайвом у 2015 році. Тоді на презентацію альбому Hard Believer набився повний зал. Чудовий музикант підкорив публіку своєю потужною харизмою, силою музики і голосу. Хто був на тому концерті, зберігає яскраві враження і точно прийде знову. А для тих, хто отримає досвід спілкування з Гріноллом вперше, це стане більш ніж незабутньою подією.

Приголомшливий автор і виконавець Fink органічно поєднує у своїх роботах блюз, рок, фолк, інді-поп, chill-out, електроніку. Свій перший альбом Фін випустив на лейблі Ninja Tune. А це багато про що говорить!

Сьогодні у Грінолла - свій лейбл Folklaw Records. А побувати на його живому концерті - справжнє одкровення для поціновувачів. Зустрічайте артиста на піку його креативної сили!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Till Lindemann 01 грудня 20:00, Сб Till Lindemann ATLAS, Київ від 1550 грн. Till Lindemann Вже не хочу 01 грудня Till Lindemann ATLAS Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати