Fink

10 листопада 2020, Вт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 740 грн.
від 740 грн.
Обрати квиток

Галерея

Fink у Києві - фото №1 Fink у Києві
Fink у Києві - фото №2 Fink у Києві афіша
Fink у Києві - фото №3 Fink у Києві квитки

Про подiю

Важливо: концерт перенесено з 15 травня

Гітари та валіза, повна історій – Fink з акустичним концертом у Києві

Він має особливе відчуття краси, яке миттєво перетворюється на меланхолійні гітарні мелодії. «Я не пишу веселих пісень», каже він з усмішкою, але ми всі знаємо, як тепло і добре на душі від його музики. Fink повертається до України, щоб представити особливу акустичну програму. Акустичні концерти дозволяють зняти усі музичні та емоційні нашарування та відчути справжнє очищення. Саме таким і буде цей вечір з Fink – лише музикант, гітари та його валіза, повна історій.

10 листопада, Caribbean Club

Fink – сонграйтер та продюсер з 20-річним досвідом. Бажання писати та виконувати власні пісні з'явилося у Fink лише після того, як його почали запрошувати писати для інших виконавців. Наприклад, він писав та продюсував музику для Джона Ледженда та Емі Уайнхауз на початку її кар'єри. Таким чином, лише віддавши свій голос іншим артистам, він зрозумів, що настав час повернути його собі. Це був єдиний можливий для нього спосіб ділитися власним досвідом та історіями, сумом і напруженням зі слухачами.

Відтоді минуло чимало часу, було записано сім альбомів, зіграно сотні концертів у всьому світі. Fink не часто повертається до точки, з якої усе починалося. Подалі від шумних клубів, гучних фестивалів. Однак саме такою почала народжуватися музика Fink, яку ми знаємо і любимо нині. До зустрічі на наймагічнішому концерті весни 2020.

Ви можете придбати квитки на Fink на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)