18 липня 2018, Ср. 20:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 850 грн.
від 850 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Fink?

1. Фінк визнаний одним з найяскравіших британських сонграйтерів за останні два десятиліття.
2. Ви почуєте треки з нового альбому Resurgam наживо!
3. Поринути в насичене звучання і зарядитися енергетикою неймовірного музиканта - те, чого ви так довго чекали.

Довгоочікуваний концерт Fink відбудеться в Зеленому Театрі. Не пропустіть нову потужну програму Фіна Грінолла і його команди!

Вперше крутий артист ощасливив українську публіку своїм лайвом у 2015 році. Тоді на презентацію альбому Hard Believer набився повний зал. Чудовий музикант підкорив публіку своєю потужною харизмою, силою музики і голосу. Хто був на тому концерті, зберігає яскраві враження і точно прийде знову. А для тих, хто отримає досвід спілкування з Гріноллом вперше, це стане більш ніж незабутньою подією.

Приголомшливий автор і виконавець Fink органічно поєднує у своїх роботах блюз, рок, фолк, інді-поп, chill-out, електроніку. Свій перший альбом Фін випустив на лейблі Ninja Tune. А це багато про що говорить!

Сьогодні у Грінолла - свій лейбл Folklaw Records. А побувати на його живому концерті - справжнє одкровення для поціновувачів. Зустрічайте артиста на піку його креативної сили!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019