26 жовтня 2018, Пт. 19:00
Львівська Філармонія Львів, вул. Чайковського, 7
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Фіолет & Paraluzja у Львові - фото №1 Фіолет & Paraluzja у Львові
Фіолет & Paraluzja у Львові - фото №2 Фіолет & Paraluzja у Львові афіша
Фіолет & Paraluzja у Львові - фото №3 Фіолет & Paraluzja у Львові квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Фіолет & Paraluzja?

1. Великий концерт в рамках українсько-польського фестивалю Music In Fest!
2. Почути наживо нові хіти надчуттєвого гурту ФІОЛЕТ
3. Унікальний польський дует PARALUZJA вперше в Україні!

26 жовтня у Львові в рамках українсько-польського фестивалю Music In Fest зіграють свої концерти гурти з України ФІОЛЕТ та з Польщі PARALUZJA.

ФІОЛЕТ спеціально для ґонорових львів'ян підготував свою особливу акустичну програму, яку вперше і винятково можна буде почути лише у Львівській філармонії. А ПАРАЛЮЗІЇ не може оминути жоден меломан, що шукає музики, яка не поміщається у затиснуті рамки чи вузькі шухлядки.

Фіолет - це одна із найпопулярніших концертуючих поп-рок команд останнього десятиріччя в Україні. Гітарна музика, громадянська відповідальність, проникливі тексти і здорові амбіції - ось чотири стовпи, на яких побудована творчість гурту. Фіолет - це яскраві концертні шоу, сотні турових і фестивальних виступів в Україні та поза її межами, віддана армія шанувальників та постійна робота над собою.

Paraluzja - це метафізичний артистичний дует з Польщі. Є організмом живим, двоголовим, чотирируким і чотириногим. Дует Аґі Радзієвської та Бартка Драка виходить за рамки свідомості і презентує шалену композицію звуків, які творять незабутню музичну імпрезу з додатками імпровізації, джазу і фламенко. І це все на базі поетичних текстів, що потрапляють прямо до серця і зігрівають душу. Аґа Радзієвська чарує глядачів своїм дзвінким і одночасно оксамитовим голосом, тоді як Бартек Драк довершує цілісність фантастичною грою на гітарі, яка в один момент може бути делікатною, щоб за хвилю вдарити повною з міццю та енергією.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати