Фізкультура для Баби Яги

7 березня 2020, Сб. 13:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Фізкультура для Баби Яги»?

1. Подивитися неймовірно добру казку.
2. Посміятися разом із персонажами постановки.
3. Подарувати своїй дитині яскраві емоції.

Ви любите казки? Всілякі перетворення і чари, незвичайні події та захопливі пригоди вам до смаку? Тоді обов'язково приходьте на виставу «Фізкультура для Баби Яги» (за твором Наталі Уварової)!

У нас є дуже простий і невигадливий рецепт пригоди: потрібно взяти Бабу Ягу і Сірого Вовка, додати до них трохи чарів і капостей, гарненько все це перемішати – і надзвичайно цікава подія готова! Ідеальний рецепт для хороших друзів. Тож смачного! Ой, вибачте – приємного перегляду!

Вам обов'язково сподобається пустотлива дівчинка Оленка та її чудові друзі: зайка Зоя, пес Златик і білченя Рижик. Приводьте своїх дітей від 3 до 11 років на цю прекрасну і ду-у-уже добру казку. Гарантуємо, що ви підете з вистави за масою вражень і чудовим настроєм.

Вистава йде українською мовою.
Тривалість – 65 хвилин (без антракту).
Зверніть увагу, що окремий квиток має бути у кожного глядача.

Інші дати

Схожі події

Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 17 Подiй Чарівник смарагдового міста 27.12 - 28.06.2020 Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій 16 квітня 12:00, Чт Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій "Кідландія" Київ, РК "Блокбастер" (2 поверх) від 150 грн. Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій Вже не хочу 16 квітня Сертифікати на відвідування Дитячого парку професій "Кідландія" РК "Блокбастер" (2 поверх) Придбати Ой! ... Андерсен! казки Ой! ... Андерсен! казки 3 Події Ой! ... Андерсен! казки 30.05 - 11.07.2020