Flamenco Dreams

25 лютого 2020, Вт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Flamenco Dreams в Києві! Чекаємо вас 2020-02-25 о 19:00 на майданчику Центральний Будинок Офіцерів ВСУ, Київ.
Ви можете купити квитки на Flamenco Dreams на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чарівний світ іспанського фламенко ... Музика каблуків і кастаньєт, чарівні руху рук, помахи віяла ...

Артисти театру "Flamenco Live" перенесуть Вас в цей вечір на узбережжі спекотної Андалусії! Flamenco Live - це унікальний арт-проект, який об'єднав в собі професійних артистів міжнародного рівня, які виконують живе, органічне і щире іспанське фламенко. Колектив увібрав в себе найкращих танцюристів, гітаристів, кантаор (вокалістів) і перкусіоністів, які присвячують своє життя тому, що називається "puro flamenco" - чисте справжнє фламенко в усьому його розмаїтті!

HOFFMANN - це зворушлива, пронизлива історія пристрасного кохання і одвічної боротьби світлих і темних сил, в якій сплелися воєдино реальні події з життя знаменитого німецького романтика Ернста Гофмана і плоди його нестримного уяви.

Зі спогадів сучасників - "Гофман проводив більшу частину вечорів, а іноді і частина ночі, в винарні. Розбудувавши собі вином і безсонням нерви, Гофман приходив додому і сідав писати, страхи, створювані його уявою, іноді призводять до страх його самого. Особливість гофманівської фантастики в тому, що земний і небесний світи зближені і виявляються різними сторонами одного і того ж явища. Реальне переломлює надреальний, час завжди містить в собі вічність. "