Flamenco Dreams

25 лютого 2020, Вт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Flamenco Dreams в Києві! Чекаємо вас 2020-02-25 о 19:00 на майданчику Центральний Будинок Офіцерів ВСУ, Київ.
Ви можете купити квитки на Flamenco Dreams на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Spanish Dance Theater «Flamenco Live»
«TABLAO»

Чарівний світ іспанського фламенко ... Музика каблуків і кастаньєт, чарівні руху рук, помахи віяла ...

Tablao - це варіант вистави фламенко в усіх трьох його формах: cante (спів), baile (танець), guitarra (гітарне мистецтво), де публіка і артисти існують в єдиному просторі.

Артисти театру "FlamencoLive" перенесуть Вас в цей вечір на узбережжі спекотної Андалусії!

FlamencoLive - це унікальний арт-проект, який об'єднав в собі професійних артистів міжнародного рівня, які виконують живе, органічне і щире іспанське фламенко.

Колектив увібрав в себе найкращих танцюристів, гітаристів, кантаор (вокалістів) і перкусіоністів, які присвячують своє життя тому, що називається "puro flamenco" - чисте справжнє фламенко в усьому його розмаїтті! Всі учасники колективу є багаторазовими лауреатами міжнародних конкурсів, в числі яких такі як "Viva España". Ведучий танцюрист колективу - El Tebi, який виступав на сценах іспанських театрів і "таблао", в числі яких, знамените "Casa Patas" в Мадриді!