Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров

29 листопада 2018, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі - фото №1 Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі
Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі - фото №2 Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Євгена Седька і Дмитра Кушнірова під назвою Flamenco Jazz?

1. Зарядитися енергією, пристрастю й іспанським темпераментом.
2. Зрозуміти, чому фламенко є символом неприхованої емоційності, впевненості в собі та рішучості.
3. Почути ексклюзивне звучання джазової та іспанської гітари.

29 листопада в Urban Music Hall на вас чекає концерт, присвячений перлині іспанської культури - фламенко.

Ця музика сформувалася на стику іберійської, арабської, циганської, сефардської та грецької культур, але представники будь-якої національності знаходять щось рідне у фламенко. Один із його проявів - гра на гітарі, що на концерті з неперевершеною майстерністю продемонструє Євген Седько.

Київський гітарист відомий у країні та за кордоном завдяки великій кількості аудіозаписів, а також концертній активності. Так, у 2010 році вийшов альбом The Art of Flamenco Guitar - перший в Україні збірник традиційного фламенко. Сьогодні Євген Седько активно виступає як сольний виконавець, так і в складі проектів етно-джазу, фьюжну і традиційного фламенко.

Концерт Flamenco Jazz стане результатом співтворчості з джазовим гітаристом Дмитром Кушніровим. Він - бенд-лідер відомої української джипсі-джазової групи Urban Gypsy. Дмитро Кушніров виступав на таких вітчизняних і європейських фестивалях як Jazz-Koktebel, JazzOpen, AlfaJazz, Tre Colore (Італія), Guitar-Gems (Ізраїль).

Приходьте на концерт Flamenco Jazz, щоб почути приголомшливе поєднання фламенко і джазу. Чекаємо на вас 29 листопада в Urban Music Hall!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати