Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров

29 листопада 2018, Чт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі - фото №1 Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі
Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі - фото №2 Flamenco Jazz. Євген Седько і Дмитро Кушніров в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Євгена Седька і Дмитра Кушнірова під назвою Flamenco Jazz?

1. Зарядитися енергією, пристрастю й іспанським темпераментом.
2. Зрозуміти, чому фламенко є символом неприхованої емоційності, впевненості в собі та рішучості.
3. Почути ексклюзивне звучання джазової та іспанської гітари.

29 листопада в Urban Music Hall на вас чекає концерт, присвячений перлині іспанської культури - фламенко.

Ця музика сформувалася на стику іберійської, арабської, циганської, сефардської та грецької культур, але представники будь-якої національності знаходять щось рідне у фламенко. Один із його проявів - гра на гітарі, що на концерті з неперевершеною майстерністю продемонструє Євген Седько.

Київський гітарист відомий у країні та за кордоном завдяки великій кількості аудіозаписів, а також концертній активності. Так, у 2010 році вийшов альбом The Art of Flamenco Guitar - перший в Україні збірник традиційного фламенко. Сьогодні Євген Седько активно виступає як сольний виконавець, так і в складі проектів етно-джазу, фьюжну і традиційного фламенко.

Концерт Flamenco Jazz стане результатом співтворчості з джазовим гітаристом Дмитром Кушніровим. Він - бенд-лідер відомої української джипсі-джазової групи Urban Gypsy. Дмитро Кушніров виступав на таких вітчизняних і європейських фестивалях як Jazz-Koktebel, JazzOpen, AlfaJazz, Tre Colore (Італія), Guitar-Gems (Ізраїль).

Приходьте на концерт Flamenco Jazz, щоб почути приголомшливе поєднання фламенко і джазу. Чекаємо на вас 29 листопада в Urban Music Hall!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Один в Каное Один в Каное 11 Подiй Один в Каное 28.03 - 21.04.2019