Лускунчик Flamenco Dreams

26 лютого 2020, Ср. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Hoffmann Flamenco Dreams в Одеса! Чекаємо вас 2020-02-26 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Hoffmann Flamenco Dreams на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


«Лускунчик і королева щурів». Класична казка, розказана на мові танцю.

"Чарівний світ іспанського фламенко ... Музика каблуків і кастаньєт, чарівні руху рук, помахи віяла ... і класичні мелодії Петра Ілліча Чайковського.

Артисти "Flamenco Live" перенесуть Вас на узбережжі спекотної Андалусії!

ІFlamenco Live - це унікальний арт-проект, який об'єднав в собі професійних артистів міжнародного рівня, які виконують живе, органічне і щире іспанське фламенко. Колектив увібрав в себе найкращих танцюристів, гітаристів, кантаор (вокалістів) і перкусіоністів, які присвячують своє життя тому, що називається "puro flamenco" - чисте справжнє фламенко в усьому його розмаїтті! Всі учасники колективу багаторазові лауреати міжнародних конкурсів, в числі яких такі як "Viva España". Ведучий танцюрист колективу - El Tebi, виступав на сценах іспанських театрів і "таблао", в числі яких, знамените "Casa Patas" в Мадриді!

Музика каблуків і кастаньєт, чарівні руху рук і помахи віяла ...

Артисти FlamencoLive перенесуть Вас на узбережжі спекотної Андалусії!

Для найдосвідченіших глядачів артисти театру національного танцю Іспанії "Flamenco Live" підготували нову унікальну програму «Лускунчик і королева щурів» "в стилі фламенко. Це абсолютно нова, несподівана трактування знаменитої казки Гофмана, де класична казка, розказана на мові іспанського танцю.