31 січня 2019, Чт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Flamenkita Stars у Києві - фото №1 Flamenkita Stars у Києві
Flamenkita Stars у Києві - фото №2 Flamenkita Stars у Києві афіша
Flamenkita Stars у Києві - фото №3 Flamenkita Stars у Києві квитки
Flamenkita Stars у Києві - фото №4 Flamenkita Stars у Києві на concert.ua
Flamenkita Stars у Києві - фото №5 Flamenkita Stars у Києві фото
Flamenkita Stars у Києві - фото №6 Flamenkita Stars у Києві піти
Flamenkita Stars у Києві - фото №7 Flamenkita Stars у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Flamenkita Stars"?

1. У концерті беруть участь відомі артисти фламенко в Україні.
2. Побачити ексклюзивний виступ хореографа танцю фламенко на шоу «Танці з зірками».
3. Почути єдиного в країні чоловіка-співака фламенко.

«Фламенкіта» - це творчий проект, який об'єднує танцюристів, співаків, музикантів і тих, хто любить фламенко.

Уже два роки ми щомісяця тішимо глядачів нашими виступами на оригінальній вечірці. І тепер, раді запросити на великий концерт, на якому ми представимо наші найяскравіші і кращі номери.

За нашою традицією глядачів чекає виступ-сюрприз, і в цей раз - від яскравої іспанської танцівниці Марії Кабальєро (MariA).

Також на концерті виступлять педагоги і хореографи різних фламенко-студій, хореограф Шоу «Танці з зірками», офіційний хореограф «Євробачення 2018», популярні і відомі гітаристи фламенко в Україні. Традиційно на Фламенкіту приходять гості, і в цей раз на концерті з нами виступить гітарист і керівник театру «Дуенде Фламенко».

Гарячі емоції, яскраві танці, оригінальні пісні під запальну гру іспанських гітар, в супроводі кахона і скрипки, перенесуть нас з вами в цей зимовий вечір в теплу Іспанію!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ 22 квітня 19:00, Пн Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Вже не хочу 22 квітня Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати