30 вересня 2018, Нд. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Flesh?

1. Один з найбільш цікавих представників нової школи хіп-хопу.
2. Його музика - найпотужніший емоційний імпульс.
3. Пісні Павла підкуповують своєю граничною чесністю.

Один з найбільш самоцінних і цікавих представників нової школи хіп-хопу Flesh дасть концерт у Теплому Ламповому.

В першу чергу пісні Павла підкуповують слухачів далеко не стильними інструменталами або заїждженими хуками, а своєю граничною чесністю: в них чітко видно тріпотливу душу виконавця, що проступає через десятки спритно заримованих рядків. Неважливо, як саме Flesh висловлює свої думки - оксамитовими наспівами або надривними криками - головне, що це хроніка його щирих, таємних переживань, а не сфабрикована на догоду трендам лірична підробка.

Флеш цінний тим, що його музика передає нам потужний емоційний імпульс. Сотні уражених заздрісників по всій країні марно намагаються скопіювати його стиль, але не розуміють головного: секрет успіху Паші в тому, що він уклав в цю порожню музичну оболонку шматочок себе, наповнивши мляву форму «живим» змістом.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати