24-pay-mark Created with Sketch.

Florian Feilmair

3 лютого 2020, пн. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

3 лютого 2020 року культурний центр Freedom Hall представить концерт австрійського піаніста Флоріана Файльмайра – яскравої зірки класичної музики.

Флоріан Файльмайр народився в 1989 році в Австрії та, незважаючи на молодий вік, має нагороди, серед яких:

  • Класик прайз Остерайх;
  • приз на міжнародному фортепіанному конкурсі «Neue Sterne» в Вернігероде (Німеччина);
  • приз на міжнародному конкурсі піаністів Cidade в іспанському Ферролі (Іспанія)
  • приз на міжнародному конкурсі піаністів «Premio Pianistico Silvio Bengalli» (Італія);
  • приз на міжнародному конкурсі піаністів у Новому Орлеані (США)
  • приз на міжнародному конкурсі піаністів у Вероні (Італія);
  • грант програми Австрійського уряду NASOM.

Після закінчення музичної школи Флоріан Файльмайр вступив до Віденського Музичного Університету.

Вже під час навчання в університеті Флоріан Файльмайр активно концертує на таких великих сценах Австрії, як Віденський концерт хол (Vienna Konzerthaus), Віденська Філармонія (Musikverein Vienna), Конгрес-центр (Brucknerhaus) в Лінці.

У січні 2014 року Флоріан Файльмайр дає концерт у Великому фестивальному палаці (Grosses Festspielhaus) в Зальцбурзі.

Флоріан Файльмайр виступав як соліст з оркестром Луізіанськоі Філармонії, Мюнхенським симфонічним оркестром, Моцартеум оркестром Зальцбурга, Брукнероркестр Лінца, Віденським камерним оркестром, камерним оркестром філармонії Вернигероде і Філармонії Зальцбурга. У 2016 році відбувся дебют музиканта в Азії з симфонічним оркестром Тегу, а пізніше концерти в Кореї і Японії.

Разом з диригентом Тобіасом Вогерером Флоріан Файльмайр заснував Симфонічний камерний оркестр верхньої Австрії, який складається з молодих талановитих музикантів. Концерт в Києві Флоріан Файльмайр присвячує 250-річчя від дня народження Людвіга ван Бетховена.

У програмі концерту:

Перше відділення: Beethoven: Sonata op.78, №24 Beethoven: Sonata op.2, №3

Друге відділення: Beethoven: Eroica - Variations op.35 Liszt: Reminiscences de Norma

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати