Флорія Тоска

25 серпня 2019, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Флорія Тоска»?

1. Постановка в кращих традиціях італійської опери.
2. Джакомо Пуччіні – всесвітньо визнаний майстер оперної драми.
3. Барвиста драматургія та живий сюжет нікого не залишать байдужим.

На сцені Театру опери та балету – опера великого Пуччіні «Флорія Тоска».

Лібрето – Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакозі. Приходьте та спробуйте розгадати секрет успіху твору.

В основі опери – однойменна драма Віктора Сарду. Завдяки особливому трагічному напруженню та яскравим музичним фарбам твір завоював світове визнання і став в один ряд з безліччю оперних шедеврів минулого століття.

Сюжет розвивається на тлі непростих взаємин між італійською співачкою Флорією Тоскою, художником Каварадоссі та бароном Скарпіа, начальником таємної поліції. Барон поряд з розшуковою діяльністю намагається налагодити і своє особисте життя. У ній Скарпіа відводить особливу роль красуні Флорії. Її серце барон хоче завоювати шантажем: свобода художника Каварадосссі (його повинні судити за приховування втікача-революціонера) в обмін на лояльність співачки.

Режисер-постановник – народний артист України Володимир Лукашев.
Виставу ведуть заслужений працівник культури України Наталія Григор і Сергій Красних.
У постановці бере участь дитячий хор «Перлини Одеси».
Тривалість вистави – 2 години 40 хвилин, з антрактами.
Чекаємо на вас!

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Золотий ключик 23 листопада 12:00, Сб Золотий ключик Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Золотий ключик Вже не хочу 23 листопада Золотий ключик Театр юного глядача Придбати брехуха брехуха 1 Подія брехуха 21.11 - 21.11.2019 Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати