Флорія Тоска

25 травня 2019, Сб. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Флорія Тоска»?

1. Постановка в кращих традиціях італійської опери.
2. Джакомо Пуччіні – всесвітньо визнаний майстер оперної драми.
3. Барвиста драматургія та живий сюжет нікого не залишать байдужим.

На сцені Театру опери та балету – опера великого Пуччіні «Флорія Тоска».

Лібрето – Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакозі. Приходьте та спробуйте розгадати секрет успіху твору.

В основі опери – однойменна драма Віктора Сарду. Завдяки особливому трагічному напруженню та яскравим музичним фарбам твір завоював світове визнання і став в один ряд з безліччю оперних шедеврів минулого століття.

Сюжет розвивається на тлі непростих взаємин між італійською співачкою Флорією Тоскою, художником Каварадоссі та бароном Скарпіа, начальником таємної поліції. Барон поряд з розшуковою діяльністю намагається налагодити і своє особисте життя. У ній Скарпіа відводить особливу роль красуні Флорії. Її серце барон хоче завоювати шантажем: свобода художника Каварадосссі (його повинні судити за приховування втікача-революціонера) в обмін на лояльність співачки.

Режисер-постановник – народний артист України Володимир Лукашев.
Виставу ведуть заслужений працівник культури України Наталія Григор і Сергій Красних.
У постановці бере участь дитячий хор «Перлини Одеси».
Тривалість вистави – 2 години 40 хвилин, з антрактами.
Чекаємо на вас!

Схожі події

Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати У джазі тільки дівчата 16 листопада 16:00, Сб У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 80 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 16 листопада У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати Лускунчик Лускунчик 6 Подiй Лускунчик 15.11 - 31.12.2019