Флорія Тоска

25 травня 2019, Сб. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Флорія Тоска»?

1. Постановка в кращих традиціях італійської опери.
2. Джакомо Пуччіні – всесвітньо визнаний майстер оперної драми.
3. Барвиста драматургія та живий сюжет нікого не залишать байдужим.

На сцені Театру опери та балету – опера великого Пуччіні «Флорія Тоска».

Лібрето – Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакозі. Приходьте та спробуйте розгадати секрет успіху твору.

В основі опери – однойменна драма Віктора Сарду. Завдяки особливому трагічному напруженню та яскравим музичним фарбам твір завоював світове визнання і став в один ряд з безліччю оперних шедеврів минулого століття.

Сюжет розвивається на тлі непростих взаємин між італійською співачкою Флорією Тоскою, художником Каварадоссі та бароном Скарпіа, начальником таємної поліції. Барон поряд з розшуковою діяльністю намагається налагодити і своє особисте життя. У ній Скарпіа відводить особливу роль красуні Флорії. Її серце барон хоче завоювати шантажем: свобода художника Каварадосссі (його повинні судити за приховування втікача-революціонера) в обмін на лояльність співачки.

Режисер-постановник – народний артист України Володимир Лукашев.
Виставу ведуть заслужений працівник культури України Наталія Григор і Сергій Красних.
У постановці бере участь дитячий хор «Перлини Одеси».
Тривалість вистави – 2 години 40 хвилин, з антрактами.
Чекаємо на вас!

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати