24-pay-mark Created with Sketch.

Folamour

2 липня 2021, пт. 19:00-21:00
KURENI Київ, Паркова дорога, 4
від 500 ₴
від 500 ₴

Про подiю

Folamour у Києві! 2 липня на локації Ресторан Курені у Києві відбудеться виступ знаменитого французького діджея Folamour.

Чому варто піти на концерт Folamour у Києві?

  1. Виступ зірки світової диско-хаус сцени.
  2. Запальний діджей-сет, що сповнює енергії і музичного азарту.
  3. Експерименти з жанрами, що розбурхують і оживляють фантазію.

Французька зірка диско-хаусу Folamour вперше з концертом у Києві

2 липня запрошуємо вас на Курені на танцювальну вечірку під управлінням відомого французького діджея і саундпродюсера Folamour! Зірковий гість зіграє для вас динамічний діджей-сет, що неодмінно припаде до душі шанувальникам якісної електронної музики.

Магічна подія вже близько: поспішайте замовити квитки.

Енергійний діджей-сет від Фоламур

Бруно Боменділь (він же Folamour) з Ліона – представник сучасної французької диско і хаус музики. Захоплений колекціонуванням вінілу Folamour активно застосовує у своїх роботах семпли з платівок минулих десятиліть. Таким чином досягається дивовижний ефект: у слухачів складається враження, ніби трек, хоча він і новий, супроводжує нас усе життя…

Folamour випустив дебютний альбом Umami у 2017. Два треки з платівки одразу ж стали хітами і потрапили до більшості європейських діджей-сетів. Натхненний успіхом Боменділь запускає для молодих французьких артистів лейбл Moonrise Hill Material, а для власних релізів – For Heaven Use Only.

Минулий рік приніс шанувальникам третій і на цей момент найкращий альбом Folamour під назвою The Journey. У його записі взяв участь сам SGLewis і понад 10 інших музикантів і вокалістів.

Сучасна творчість діджея відзначається сміливим, ба навіть зухвалим звучанням. Митець експериментує із жанрами: від космік фанку – до афрохаусу. І вже дуже скоро вам випаде прекрасна нагода оцінити роботи музиканта особисто.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт Folamour у Києві?

Щоб швидко оформити квитки на концерт Folamour у Києві, заходьте на Concert.ua.

Схожі події

ODYSSAY [live] в KURENI 13 липня 16:00, сб ODYSSAY [live] в KURENI Київ, KURENI від 600 ₴ ODYSSAY [live] в KURENI Вже не хочу 13 липня ODYSSAY [live] в KURENI KURENI Придбати Квартирник у Олега Філімонова 16 липня 19:00, вт Квартирник у Олега Філімонова Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 350 ₴ Квартирник у Олега Філімонова Вже не хочу 16 липня Квартирник у Олега Філімонова Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати BCee (UK) на V’YAVA 13 липня 14:00, сб BCee (UK) на V’YAVA Київ, V’YAVA від 500 ₴ BCee (UK) на V’YAVA Вже не хочу 13 липня BCee (UK) на V’YAVA V’YAVA Придбати HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI 20 липня 16:00, сб HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Вже не хочу 20 липня HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI KURENI Придбати