24-pay-mark Created with Sketch.

Святкове фольк-шоу "КАЛАП ДОЛУ!"

від 100 ₴

Про подiю

Святкове фольк-шоу "КАЛАП ДОЛУ!" в Ужгороді! Чекаємо на вас 2021-12-28 в 18:00 на локації Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, Ужгород.
Ви можете придбати квитки на Святкове фольк-шоу "КАЛАП ДОЛУ!" на Concert.ua онлайн.Заслужений акдемічний Закарпатський народний хор запрошує на святкову фольк-шоу програму «КАЛАП ДОЛУ!»

Якщо ви шануєте унікальні традиції свого народу, якщо вам хочеться відчути неповторну атмосферу закарпатського Різдва, та ще й побувати на яскравому сільському балу, яким його ще пам’ятають наші дідусі й бабусі, то обов’язково відвідайте концерт Заслуженого академічного Закарпатського народного хору!

Чому варто побувати на цій події:

- тут в одній програмі зібрано кращі народні пісні і танці різних етнічних груп нашого краю, знайомі всім колядки, самобутні місцеві обряди й новорічні віншування, а композиція «Бал у старому селі» неодмінно змусить вас підспівувати й підтанцьовувати;

- вам гарантовано гарний настрій, незабутні емоції, ефект присутності на справжньому народному святі;

- програма розрахована на широке коло глядачів, від давніх шанувальників народного мистецтва до сучасної молоді, ідеально підійде для сімейного відпочинку;

- такого ви більше ніде не побачите й не почуєте, бо цей колектив, як жоден інший, добре знається на всіх тонкощах багатоетнічного народного мистецтва Закарпаття і понад 75 років зберігає кращі його зразки.

Закарпатський народний хор, крім творів зі свого золотого фонду, готує для шанувальників також кілька прем’єр, серед яких старовинні пісні, яскраві солоспіви, запальний танець «Гуцулка». Окрасою програми стануть виступи народного артиста України Петра Матія, заслуженої артистки України Яни Садварій, Андрія Свида, Ольги Свиди, Наталії Мацко, Мирослави Копинець, Олександра Ференцика, Вікторії Тимко тощо.

Художній керівник та головний диригент – Наталія Петій-Потапчук.

«Калап долу!» – відомий закарпатський вислів, що означає вияв поваги та захоплення, а ще запрошення до танцю, веселощів, загального свята.

Прийдіть і самі в цьому переконайтеся!

УВАГА! У зв’язку із змінами до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 24.11.2021 НАГОЛОШУЄМО, що відвідування концерту можливо при наявності:

  • Covid-сертифікату (додаток «ДІЯ» або паперовому вигляді);
  • негативного ПЛР-тесту;
  • сертифіката про одужання.

Дякуємо за розуміння!

Квитки продаються на CONCERT.UA та за адресою - пл.Театральна, 10 (3 поверх адмінбудівлі)

Схожі події

Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ 09 березня 19:00, сб Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Вже не хочу 09 березня Курган і Агрегат. 100% на ЗСУ Event Hall на !FESTrepublic Придбати ДахаБраха 01 червня 18:00, сб ДахаБраха Київ, Палац Україна від 390 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 01 червня ДахаБраха Палац Україна Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Артем Пивоваров 19 квітня 19:00, пт Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 19 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати