FOR COFFEE COMMUNITY

25 - 27 вересня 2019 10:30
МВЦ Київ, пр-т Броварський, 15
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

FOR COFFEE COMMUNITY у Києві - фото №1 FOR COFFEE COMMUNITY у Києві
FOR COFFEE COMMUNITY у Києві - фото №2 FOR COFFEE COMMUNITY у Києві афіша
FOR COFFEE COMMUNITY у Києві - фото №3 FOR COFFEE COMMUNITY у Києві квитки
FOR COFFEE COMMUNITY у Києві - фото №4 FOR COFFEE COMMUNITY у Києві на concert.ua

Про подiю

For Coffee Community - професійна подія для кавової індустрії

Твій бізнес, пов'язаний з кавою? Тобі цікаво хто і як веде кавовий бізнес – обмінятися досвідом? Ти працюєшь з кавою і ще більше бажаєшь дізнатися про ринок та кавові тренди? Ти тільки шукаєшь себе і розглядаєшь кавовий бізнес для роботи? Ти шанувальник кави, який не може прожити день без чашки кави? - Друже, це саме для тебе!

Понад 20 годин корисної інформації, тільки кращі спікери, актуальні теми і нові підходи, які зможуть вивести ваш кавовий бізнес на новий рівень. Реальні кейси від провідних кавових експертів.

Головна мета For Coffee Community – бути корисним ринку! Наш головний девіз - інновації ніколи не закінчуються!

Схожі події

Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт НОВА ДАТА 19 серпня 19:00, Ср Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт Вже не хочу 19 серпня Odessa Classic: Себастіан Кнауер. Сольний концерт Одеська обласна філармонія Придбати Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль НОВА ДАТА 14 серпня 19:00, Пт Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 грн. Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Вже не хочу 14 серпня Odessa Classic: Даніель Хоуп та ансамбль Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 5 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 3.07 - 07.07.2020 Фестиваль Київ Модерн Балет. Кармен TV 03 липня 19:00, Пт Фестиваль Київ Модерн Балет. Кармен TV Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Фестиваль Київ Модерн Балет. Кармен TV Вже не хочу 03 липня Фестиваль Київ Модерн Балет. Кармен TV Одеський театр Опери та Балету Придбати