21 лютого 2020, Пт. 19:00
від 290 грн.
від 290 грн.

Про подiю

Forever Amy в Одесі! Чекаємо вас 21 лютого в 19:00 в Театрі музкомедії.

Чому варто піти на концерт "Forever Amy"?

1. Оригінальний проект Forever Amy створений музикантами, які протягом багатьох років працювали з Емі Уайнхаус.
2. Хіти Емі виконує пристрасна джазова вокалістка італійського походження - Альба Плано.
3. Всі учасники проекту - талановиті і затребувані музиканти, які працювали і виступали з Тіною Тернер, Марком Ронсон, Джорджем Майклом, Шинейд О'Коннор, Томом Джонсом, Паломою Фейт і іншими зірками.

21 лютого 2020 на сцені музкомедії концерт - "ЕМІ НАЗАВЖДИ!"

Оригінальний проект Forever Amy створений музикантами, які протягом багатьох років працювали з Емі Уайнхаус і допомогли одній з провідних британських виконавиць 2000-х знайти своє неповторне звучання. У складі групи: басист і концертний директор Емі Уайнхаус Дейл Девіс, Зантон Блек (клавіші), Хауи Гондве (гітара), Натан Аллен (ударні), Джим Хант (саксофон) і пристрасна джазова вокалістка італійського походження - Альба Плано. Всі учасники проекту - талановиті і затребувані музиканти, які працювали і виступали з Тіною Тернер, Марком Ронсон, Джорджем Майклом, Шинейд О'Коннор, Томом Джонсом, Паломою Фейт і іншими зірками. Вони возз'єдналися знову, щоб за допомогою чарівного вокалу Альби Плано вшанувати пам'ять Емі і відсвяткувати її коротке, але яскраве життя, і талант, який залишиться з нами назавжди.

Це буде автентичне звучання всіх хітів Емі Уайнхаус, яскраве, повне спецефектів, феєричне шоу, про яке вже написали всі світові ЗМІ - проект покликаний ще раз нагадати, якою блискучою співачкою і неповторною особистістю була Емі!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати YUNA 2020 50% на другий 24 березня 19:30, Вт YUNA 2020 Київ, Палац Україна Вже не хочу 24 березня YUNA 2020 Палац Україна Придбати