Французька вечеря

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Французька вечеря?

1. Ця історія має велику кількість театральних і кіноадаптації
2. Кумедний і водночас повчальний сюжет
3. Приходьте з друзями, щоб посміятися і згадувати найкращі моменти

Постановка заслуженого артиста України Андрія Бакірова. Талановиті актори, оригінальні декорації, інтригуючий сюжет - все це чекає вас на «Французком вечері»!

Вистава подарує глядачам море яскравих емоцій і позитиву. «Французька вечеря», без сумніву, є тією постановкою, яка існує поза конкуренцією в рамках світового театру. Їй властива вишукана граціозність. А як класична комедія положень цей спектакль підкорює безліччю курйозних ситуацій і всіляких непорозумінь, в яких замішані подружжя.

У центрі подій - квартет у складі сімейної пари і двох коханців. Чому так? Справа в тому, що один з героїв, відправивши дружину до матері, влаштовує вечерю, на який запрошені його коханка і хороший друг Роберт. Той же, в свою чергу, давно крутить любовні інтрижки з дружиною свого товариша. Загалом, все дуже заплутано, але в той же час очевидно. Приходьте і поспостерігайте за тим, як часом вміють викручуватися грішники, щоб приховати факт своєї зради. Це буде весело.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 17 вересня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 17 вересня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати