Французький поцілунок

19 листопада 2019, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

«Французький поцілунок» у Одесі на сцені Російського театру! Дивіться виставу 19 листопада за адресою вул. Грецька, 48.

Чому варто піти на спектакль «Французький поцілунок»?

  1. Вкотре переконатися, що доля іноді пропонує нам ще ті випробування.
  2. Добряче посміятися над пригодами героїв п'єси.
  3. Насолодитися прекрасною грою акторів Одеського Академічного Російського драматичного театру.

Неперевершена комедія «Французький поцілунок»

Київський театр «Тисячоліття» представляє чудову комедію «Французький поцілунок» за п'єсою письменника та драматурга Робіна Хоудона «Паніка». Приєднуйтеся до вечора в компанії талановитих акторів!

Непередбачуваний сюжет і багато гумору в спектаклі «Французький поцілунок»

У центрі подій – подружжя, де кожен зраджує. Вона чекає на коханця. Він – «вирушив у відрядження» до коханки. І здається, що все ідельно сплановано, але! Доля має свої плани.

Одного разу їхня пристрасть до романтичних пригод виявиться справжнім випробуванням. Адже вони змушені будуть провести всі вихідні, не виходячи з дому. Та ще й на додачу до них приєднаються дизайнер та водопровідник. Специфічна компанія, чи не так? Тепер невідомо, до чого призведуть ревнощі та нестримна пристрасть.

Режисерка – Ірина Малигіна.

Ролі виконують: Максим Даньшин / Олександр Миронов, Ірина Малигіна, Геннадій Світич / Сергій Сафрончік, Євгенія Бєлова, Валерій Стогній / Богдан Колісник, Володимир Балён / Руслан Мірошниченко.

Квитки онлайн або з доставкою можна придбати на concert.ua.

Схожі події

Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» 11 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Вже не хочу 11 липня Театр «Маски» в комедії «Одеський підкидьок» Будинок Клоунів Придбати Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Двоє 12 липня 19:00, Нд Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 12 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Стриптиз 10 липня 19:00, Пт Стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Стриптиз Вже не хочу 10 липня Стриптиз Театр на Чайній Придбати