24-pay-mark Created with Sketch.

Frank Sinatra Tribute. Вечір різдвяних хітів

від 350 ₴

Про подiю

Концерти «Frank Sinatra Tribute. Вечір різдвяних хітів» в українських містах відбудуться з 22 грудня по 29 грудня 2023 року.

Чому варто піти на концерт «Frank Sinatra Tribute. Вечір різдвяних хітів»?

  1. Найатмосферніший концерт сезону.
  2. Чарівні мелодії, що звучать на різдвяні свята в мільйонах домівок.
  3. Незабутні емоції та відпочинок в аурі тепла і доброти.

Концерт «Frank Sinatra Tribute. Вечір різдвяних хітів» у вашому місті

Запрошуємо вас на прекрасний музичний вечір різдвяних хітів Френка Сінатри! Фантастичну святкову програму презентують найвідоміші джазові музиканти країни:
  • Павло Ільницький (вокал);
  • Деніс Аду (труба);
  • Микола Кістеньов (контрабас);
  • Ярослав Борис (барабани);
  • Олександр Малишев (рояль).

Казкова подорож до барвистого музичного світу легендарного Сінатри

До програми святкового концерту увійшли найвідоміші з безсмертних хітів світової легенди джазу. Композиції Jingle bells, Let it snow!, Fly me to the moon, I've got you under my skin, My way та інші дозволять зазирнути в атмосферу життя Америки 50-60-х років минулого століття. Ви почуєте також дуже цікаві історії та факти з біографії Френка Сінатри. А дрібка доброго гумору чудово доповнить яскраві враження від події. Частину коштів буде передано на потреби ЗСУ. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Frank Sinatra Tribute. Вечір різдвяних хітів»?

Обирайте своє місто та одразу замовляйте квитки на сайті Concert.ua.

Схожі події

АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Дніпро, ПК Шинник від 650 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 20.03, 21.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! ПК Шинник Придбати АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 650 ₴ АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! 22.03, 23.03 АРТЕМ ПИВОВАРОВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 березня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 750 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати