24-pay-mark Created with Sketch.

Franz Ferdinand

13 червня 2018, ср. 19:00-22:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Якова Гніздовського 1а
від 1290 ₴
від 1290 ₴

Галерея

Franz Ferdinand у Києві - фото №1 Franz Ferdinand у Києві
Franz Ferdinand у Києві - фото №2 Franz Ferdinand у Києві афіша
Franz Ferdinand у Києві - фото №3 Franz Ferdinand у Києві квитки
Franz Ferdinand у Києві - фото №4 Franz Ferdinand у Києві на concert.ua
Franz Ferdinand у Києві - фото №5 Franz Ferdinand у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Franz Ferdinand?

1. Послухати хороший рок із нотками інді-стилю.
2. Першими почути нові пісні з альбому Always Ascending, який ось-ось з'явиться.
3. Особисто відчути вибухову енергію шотландських рокерів.
Поціновувачам якісного звуку і потужного, вдумливого року неймовірно пощастило - вибухові шотландці Franz Ferdinand готують грандіозний літній концерт! Приходьте на Арт-завод Платформа і отримайте власний заряд драйву!

Коли ми говоримо про Franz Ferdinand, то мова йде зовсім не про відомого герцога, а про п'ятірку хлопців, родом із Глазго, які, починаючи з 2002, роблять якісну музику. І виходить у них це досить успішно: станом на 2009 рік Franz Ferdinand вважається однією з кращих постпанк-рівайвл груп туманного Альбіону. Кілька Brit Awards, NME Awards і номінація на "Греммі" - ще кілька підтверджень цьому.

Alex Kapranos, Bob Hardy, Paul Thomson, Dino Bardot і Julian Corrie встигли гарненько поекспериментувати з різними стилями і жанрами, серед яких інді, арт-рок, альтернативний рок, пост-панк і навіть денс-рок. Уже скоро творці таких хітів, як This Fire і Take Me Out відвідають нашу столицю, щоб показати слухачам, як повинна звучати хороша музика.

Вони виконають найулюбленіші хіти, і, як бонус, кілька нових композицій, які зовсім скоро об'єднаються в новий альбом. Поспішайте за квиточками - від охочих послухати Franz Ferdinand немає відбою!

19.00 - відкриття дверей
20:00 - 5 Vymir
21:00 - Franz Ferdinand

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати