24-pay-mark Created with Sketch.

FREE ENTRY - фільм про Sziget та молодість

24 липня 2015, пт. 20:00-21:30
Кінопанорама Київ, вул. Шота Руставелі, 19
від 50 ₴
від 50 ₴

Галерея

FREE ENTRY - фільм про Sziget та молодість у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Вже зовсім скоро відбудеться один з найважливіших музичних фестивалів старого світу – феноменальний острів свободи Sziget Festival Official! Всім, хто був хоч раз, хто не пропускає жодного, чи планує потрапити цього року – #KyivMusicFilm пропонує до перегляду єдиний фільм, якому офіційно вдалось зафільмувати острів свободи –Free Entry угорської режисерки Yvonne Kerékgyártó.

Повнометражна художня стрічка «Вхід вільний» — це те, що ви завжди хотіли зробити, але боялись. Це те, як «відірватись на повну» в останні дні перед повноліттям. Як викреслити одразу декілька пунктів зі списку «зробити хоча б раз у житті». Як нелегально побувати на «Сігеті», потусити на бекстейджі, прокинутися під відкритим небом та співати що є сили улюблену пісню – все те, що асоціюється з кожним, хто хоч раз переходив міст на острів Обудай.

«Освіжаюча, скромна та щира розповідь, що наближає до повноліття та відображає підліткові роки кожного з нас. Музичний фестиваль, де деталі життя танцюють в ритм з музикою та де погляд режисера проходить через багато труднощів для того, щоб досягти особливої точки» - саме з такими словами нагороджували «Вхід вільний» на міжнародному кінофестивалі в Угорщині Cinema City.

Фільм отримав нагороду на престижному фестивалі SXSW, перемагав та був показаний на багатьох фестивалях навколо світу.

Стрічка демонструватиметься угорською мовою з українськими та англійськими субтитрами.