ШКАФ. Freedom ballet

13 липня 2019, Сб. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Шкаф" від Олени Коляденко і Freedom Ballet?

1. Це чарівне дійство захоплює з перших секунд, як тільки в залі з'являються артисти.
2. Драматичні діалоги змінюються в постановці трагічним танго.
3. Рухи танцюристів зачаровують своєю екстравагантністю та гармонійністю.

Танцювальний проект ідейного творця і хореографа Олени Коляденко «Freedom Ballet», представляє унікальний шоу-спектакль «Шкаф».

За роки свого існування спектакль прославився яскравими досягненнями: співпраця з відомим режисером «Cirque du Soleil» Franco Dragone в Макао, виступ на одній сцені із зіркою світового масштабу Dita von Teese, зйомки в музичному фільмі Тіни Кароль «Сила любові і голоси», «Мадмуазель Живаго »Алана Бадоєва, участь в знаменитому цирковому фестивалі в Монако, щорічні турне на біс по країнах Європи.

Кожна сцена Freedom Ballet - безперервний розвиток дійства, де актори тонко передають сюжетну лінію на мові рухів тіла, щирих емоцій, розкритих почуттів. Пристрасною любов'ю пронизаний весь спектакль і крізь призму танцю доносяться глядачеві. Втілення жіночої м'якості, витончених елементів хореографії, майстерність і талант - можна спостерігати в шоу-виставі «Шкаф».

У постановці беруть участь 14 акторів-танцюристів. Під час дійства проводять експерименти зі світлом, музикою і пластичними рухами, застосовуючи при цьому різноманітні образи, втілюючись в нескінченне число життів. Мета постановки - глибоке пізнання самого себе.

Кожен рух танцюриста - це не просто танець, а життя наповнене інтригою, драматургією, пристрасною любов'ю і красою. Незвичайне сценічне оформлення, світлові ефекти, музичний супровід - робить шоу по-справжньому унікальним.

Відгуки про виставу:
Алан Бадоєв: «Скажу одне - це по-справжньому чудово! Стільки живої енергії, стільки почуттів. Так хочеться, щоб подібні речі процвітали в нашій країні. Щоб глядачеві було доступно сучасне мистецтво і він міг збагачувати себе, а значить, жити красиво і повноцінно! Спасибі всім шалено талановитим артистам балету Freedom. Спасибі Олені Коляденко за те, що вірна собі, за те, що дарує нам щастя ».

Маша Єфросиніна: «Ну, враження! Я дихати забувала. Сильно, пронизливо, блискуче! Хлопці приголомшливо взаємодіють. Постановка заворожує! »

Юлія Саніна (Hardkiss): «Спектакль« Шкаф »- одне з небагатьох подій, яке мені сподобалося від і до. Божевільні ідеї Олени Коляденко, які втілили її талановиті танцюристи, просто приголомшливі ... ».

Злата Огневич: «Freedom-Ballet - ви фантастично круті. Завжди! »

Юрій Нікітін: «Це дуже високий рівень! Спасибі, це дуже натхненно ... Кожна людина в трупі - окремий світ. Дуже тонка робота! ».

Глядач: «... .Их відвертість, сміливість, навіть зухвалість зашкалює. Вони божевільні! Я дуже любила Тодес, не пропускала жодного концерту .... Але побачивши Шкаф, стала прихильницею FREEDOM назавжди, тому що FREEDOM BALLET це в сто разів крутіше, ніж ТОДЕС! »

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 ХХ. сімейні хроніки 21 вересня 19:00, Сб ХХ. сімейні хроніки Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейні хроніки Вже не хочу 21 вересня ХХ. сімейні хроніки Театр на Чайній Придбати Дружина на біс 21 вересня 19:00, Сб Дружина на біс Одеса, Російський театр від 60 грн. Дружина на біс Вже не хочу 21 вересня Дружина на біс Російський театр Придбати Весна для Гітлера 21 вересня 19:00, Сб Весна для Гітлера Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 грн. Весна для Гітлера Вже не хочу 21 вересня Весна для Гітлера МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати