10 березня 2020, Вт. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Freedom Jazz в Одесі - фото №1 Freedom Jazz в Одесі
Freedom Jazz в Одесі - фото №2 Freedom Jazz в Одесі афіша
Freedom Jazz в Одесі - фото №3 Freedom Jazz в Одесі квитки

Про подiю

Freedom Jazz в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-10 о 19:00 на майданчику Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса.
Ви можете купити квитки на Freedom Jazz на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чи відчуваєте? В повітрі щось грайливе, чарівне і зухвале? Звідкись лунає дзвінкий сміх, цокіт підборів і мелодії, від яких ви вже пританцьовуєте!

Відповідь проста - Музичне кабаре #1 знову в місті!

З легким авантюризмом і таємничими усмішками Freedom jazz представляє нове SAX LIVE SHOW «Пiф-Паф». І це зовсім не про зайчика, друзі.

Це справжнісінька «Бондіана», як ніби зійшла з екранів ваших телевізорів. Дівчата Бонда - ось, ким уявили себе на цей раз girls band - Freedom jazz. Зухвало? Так! Несподівано, як постріл з-за рогу? О так! Тепер на сцені розгорнуться справжні пристрасті, де ви, друзі, опинитеся не свідками, а співучасниками.

Cофі: «Ох, ну яка дівчина не уявляла себе в ролі коханої супер агента Джеймс Бонда! Впевнені - абсолютно кожна! І тут ми подумали: навіщо мріяти і уявляти, якщо можна нею СТАТИ ... »!!!

Анастасія: «Так ось, ми створили свій музичний коктейль в дусі Джеймса Бонда, секретом якого готові поділитися прямо зараз: беремо багато гарної музики, не поспішаючи додаємо пристрасні і хвилюючі фірмові нотки, приправляємо карколомним вокалом, і соло саксофона, який тріпає душу, прикрашаємо все чаруючими танцями , і тонким, жіночим гумором ».

Санні: Ми приміряємо на себе нові розкішні образи - небезпечних, авантюрних супергероїнь - дівчат того самого Джеймса Бонда. Буде простежуватися любовна драматична лінія -словно вишукане кольє на тонкій шиї, і ми - джазеткі, будемо блищати в ньому діамантами.

А десь там в кутку залу для глядачів, в диму сигари буде сидіти ВІН, виблискуючи своїми пристрасними очима ... і підійшовши ближче неодмінно захоче собі уявити, як завжди це робив раніше ... «Бонд, Джеймс Бонд». Але в цей раз його подання буде обірвано на півслові, адже тепер і вже назавжди тільки - Jazz, Freedom Jazz!

ПІФ-ПАФ, пані та панове! У вас немає виходу - тільки вхід ... прямо до нас! І не дай Бог вам помилитися дверима!