9 листопада 2018, Пт. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Фрістайл"?

1. Почути улюблені хіти на ювілейному концерті.
2. Привітати групу і заспівати разом улюблені хіти приїдуть зіркові гості, імена яких артисти поки тримають у секреті.
3. Насолодитися піснями, під які ми виросли, ростуть наші діти і внуки

Група «Фрістайл» – усе найкраще в одному концерті!

У цьому році виконавці найпопулярнішої пісні 90-х «Ах, какая женщина», група «Фрістайл», відзначають 30-річчя. З такої нагоди артисти запрошують на свій великий ювілейний концерт 9 листопада у Палаці «Україна». Привітати групу приїдуть численні зоряні гості, імена яких поки тримаються у суворій таємниці. Так що не пропустіть, адже побачити стільки відомих артистів в одному шоу – справжня удача!

Це буде концерт, на який ви чекали! Музиканти підготували до свого ювілею спеціальну програму і впевнені, що вона нікого не залишить байдужим. Звичайно, вечір не обійдеться без золотих хітів групи, які знає кожен: «Ах, какая женщина», «Метелица», «Больно мне, больно», «Кораблик любви», «Белая вьюга», «Прощай навеки» та багатьох інших. Усі вони прозвучать у сучасному прочитанні! Звичайно, публіку чекають і зовсім нові творіння.

Продюсер і композитор групи «Фрістайл» Анатолій Розанов згадував, що у 90-ті музиканти давали до 60 концертів на місяць: «Кожен день ми працювали по 2 концерти, а у вихідні – по 3-4. Ніхто з артистів до цього і подумати не міг, що зможе збирати такі великі аудиторії. Ми могли приїхати в одне місто і виступати в ньому по 2-3 тижні: у Палац Спорту або на стадіон приходили щодня як на роботу».

Найдивовижніше, що у якості гонорарів із артистами в ті роки часто розраховувалися... холодильниками. «Коли грянула інфляція, гроші стали нічого не варті, тому ми співали за холодильники, видики, машини... Ставка за концерт п'ять відиків або холодильників вважалася нормальною», – розповідає продюсер.

Через 30 років з моменту утворення колективу учасники «Фрістайл» не втратили колишньої популярності. Ніна Кірсо, Сергій Кузнєцов, Сергій Ганжа на чолі з композитором і продюсером Анатолієм Розановим продовжують дивувати і радувати новими піснями, кліпами і концертами. Географія гастролей колективу як і раніше охоплює багато країн, серед яких Німеччина, Ізраїль, Англія, США, Естонія, Латвія, Литва, Казахстан, Україна і Білорусь. Саме в Україні, а точніше у Полтаві, на власній студії і зараз народжується весь репертуар групи.

Подаруйте собі вечір гарної музики! Насолодіться піснями, під які ми виросли, ростуть наші діти й онуки, піснями, які ми так любимо слухати і співати у найкращі моменти свого життя!

Чекаємо на вас 9 листопада у Палаці «Україна» на великому концерті улюбленої групи! Відзначимо ювілей разом!