Фрістайл і Діти Фрістайлу

1 травня 2020, Пт. 18:00
від 230 грн.
від 230 грн.
Обрати квиток

Про подiю

"Ах, какая женщина", "Метелица", "Бог тебя накажет", "Цветёт калина", "Завтра"Фрістайл і Діти Фрістайлу! Чекаємо вас 2020-03-19 о 19:00 на майданчику Ніжинський будинок культури, Ніжин.
Ви можете купити квитки на Фрістайл і Діти Фрістайлу на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Розпочався другий Всеукраїнський гастрольно-концертний тур артистів Продюсерського Центру Анатолія Розанова "Фрістайл", в якому беруть участь легендарна група "Фрістайл" і вже полюбилися українському глядачеві молоді та харизматичні "Діти Фрістайлу".

У спільній концертній програмі двох колективів протягом двох з половиною годин звучать їхні кращі пісні, написані композитором Анатолієм Розановим на вірші Сергія Кузнєцова, Тетяни Назарової, Дениса Супруненко, Ігоря Блоцкого. Високопрофесійне якісне "живе" звучання і зачаровує світлове оформлення залишають у глядачів незабутні відчуття справжнього свята. Після попереднього такого гастрольного туру офіційні інтернет-ресурси обох груп та їх учасників були заповнені захопленими відгуками шанувальників, яким пощастило побувати на концертах.


Сьогодні артисти пропонують своїм глядачам нову програму, адже за цей час було створено цілий ряд нових пісень, справжніх хітів, з мільйонами переглядів в інтернеті і тисячами позитивних коментарів, як, наприклад, "Люби меня" і "Нелюбимая" групи "Фристайл" або "Ревную" і "Обниму-поцелую" "Діти Фрістайлу". Як і раніше, особливе місце відведено в програмі улюбленим всіма легендарним пісням "Фрістайлу" "Ах, какая женщина", "Метелица", "Бог тебя накажет", "Цветёт калина", "Завтра" у виконанні солістів групи Сергія Кузнєцова та Нати Недін . Всі учасники обох колективів повні творчих сил і готові до чергової зустрічі з вами.

Переконайтеся в цьому самі!
Порадуйте себе і свох близьких зарядом позитивних емоцій і гарного настрою!
Приходьте на концерт в вашому місті!