Фрістайл і Діти Фрістайлу. На біс!

7 серпня 2020, Пт. 20:00
від 260 грн.
від 260 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Розпочався другий Всеукраїнський гастрольно-концертний тур артистів Продюсерського Центру Анатолія Розанова "Фрістайл", в якому беруть участь легендарна група "Фрістайл" і вже полюбилися українському глядачеві молоді та харизматичні "Діти Фрістайлу".

У спільній концертній програмі двох колективів протягом двох з половиною годин звучать їхні кращі пісні, написані композитором Анатолієм Розановим на вірші Сергія Кузнєцова, Тетяни Назарової, Дениса Супруненко, Ігоря Блоцкого. Високопрофесійне якісне "живе" звучання і зачаровує світлове оформлення залишають у глядачів незабутні відчуття справжнього свята. Після попереднього такого гастрольного туру офіційні інтернет-ресурси обох груп та їх учасників були заповнені захопленими відгуками шанувальників, яким пощастило побувати на концертах.


Сьогодні артисти пропонують своїм глядачам нову програму, адже за цей час було створено цілий ряд нових пісень, справжніх хітів, з мільйонами переглядів в інтернеті і тисячами позитивних коментарів, як, наприклад, "Люби мене" і "Зненавиджена" групи "Фрістайл" або " ревную "і" Обійму-поцілую "групи" Діти Фрістайлу ". Як і раніше, особливе місце відведено в програмі улюбленим всіма легендарним пісням "Фрістайлу" "Ах, какая женщина", "Метелиця", "Бог тебе покарає", "Цвіте калина", "Завтра" у виконанні солістів групи Сергія Кузнєцова та Нати Недін . Всі учасники обох колективів повні творчих сил і готові до чергової зустрічі з вами.

Переконайтеся в цьому самі!
Порадуйте себе і свох близьких зарядом позитивних емоцій і гарного настрою!
Приходьте на концерт в вашому місті!