24-pay-mark Created with Sketch.

FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI

13 квітня 2018, пт. 19:00
Kooperativ Arena Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 649 грн.
від 649 грн.

Про подiю

Чому варто відвідати FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI

1. Success stories - прекрасний засіб мотивації
2. «FuckUp Nights» - популярний світовий формат
3. Розвивайте свій бізнес навчаючись на чужих помилках


Подія, на яку ви так чекали! FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI в столичному Fedoriv Hub.

Невдача, промах, фіаско, провал, FUCK UP.

Прикладів невдалого старту і хворобливих падінь історія знає чимало. Мерилін Монро, Стівен Спілберг, Генрі Форд, Джоан Роулінг, Стівен Кінг, Білл Гейтс, Опра Уінфрі — помиляються і падають усі. В наші дні тренінгів по досягненню "успішного успіху" про помилки говорити не прийнято. Однак помилки здатні навчити нас більшого, ніж будь-які здобутки.

FuckUp Nights — це унікальний формат, який зосереджується виключно на негативному, щоб навчити позитивному. 10-тихвилинні спічі від героїв бізнесу та індустрій, які торували свій шлях до успіху через безліч невдач.

Якщо вагаєшся, щоб замахнутися на щось серйозне в своєму життя? Може не вийде? Можливо не варто і починати у нашій країні? Приходь в п'ятницю тринадцятого на FuсkUp Nights Kyiv Vol.XVI у Fedoriv Hub. Нашим спікерам чорна кішка не раз перебігала дорогу і їм уже не страшні ні забобони, ні труднощі.

Цього разу ви почуєте історії поразок без яких не було б перемог від таких крутих спікерів:
– Даша Зарівна, CEO платформи Charitum, співзасновник Elevate Conference
– Яна Іванова, виконавчий директор FM Group
– Анна Вовк, співзасновник КАМА
– Вікторія Єсауленко, директор з маркетингу ЮФ "Астерс"
– Іван Крутоус, виконавчий директор відеопродакшену NO STARS
– Володимир Дантес, телеведучий тревел-шоу «Еда, я люблю тебя!»
– Кирило Сміян, власник кондитерськіх "Сміян".

Для того, щоб не нафакапити і точно потрапити на івент – не зволікай і купуй квиток.

Схожі події

Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 08.12 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 08.12 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер клас з малювання з вином 09.12 Майстер клас з малювання з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер клас з малювання з вином 09.12 Майстер клас з малювання з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати How to improve the high service standards at the time of crisis. The Ukrainian market leaders experience 18 січня 16:00, ср How to improve the high service standards at the time of crisis. The Ukrainian market leaders experience Online-трансляція, Online від 32.37 EUR How to improve the high service standards at the time of crisis. The Ukrainian market leaders experience Вже не хочу 18 січня How to improve the high service standards at the time of crisis. The Ukrainian market leaders experience Online Придбати