FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI

13 квітня 2018, Пт. 19:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 649 грн.
від 649 грн.

Про подiю

Чому варто відвідати FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI

1. Success stories - прекрасний засіб мотивації
2. «FuckUp Nights» - популярний світовий формат
3. Розвивайте свій бізнес навчаючись на чужих помилках


Подія, на яку ви так чекали! FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI в столичному Fedoriv Hub.

Невдача, промах, фіаско, провал, FUCK UP.

Прикладів невдалого старту і хворобливих падінь історія знає чимало. Мерилін Монро, Стівен Спілберг, Генрі Форд, Джоан Роулінг, Стівен Кінг, Білл Гейтс, Опра Уінфрі — помиляються і падають усі. В наші дні тренінгів по досягненню "успішного успіху" про помилки говорити не прийнято. Однак помилки здатні навчити нас більшого, ніж будь-які здобутки.

FuckUp Nights — це унікальний формат, який зосереджується виключно на негативному, щоб навчити позитивному. 10-тихвилинні спічі від героїв бізнесу та індустрій, які торували свій шлях до успіху через безліч невдач.

Якщо вагаєшся, щоб замахнутися на щось серйозне в своєму життя? Може не вийде? Можливо не варто і починати у нашій країні? Приходь в п'ятницю тринадцятого на FuсkUp Nights Kyiv Vol.XVI у Fedoriv Hub. Нашим спікерам чорна кішка не раз перебігала дорогу і їм уже не страшні ні забобони, ні труднощі.

Цього разу ви почуєте історії поразок без яких не було б перемог від таких крутих спікерів:
– Даша Зарівна, CEO платформи Charitum, співзасновник Elevate Conference
– Яна Іванова, виконавчий директор FM Group
– Анна Вовк, співзасновник КАМА
– Вікторія Єсауленко, директор з маркетингу ЮФ "Астерс"
– Іван Крутоус, виконавчий директор відеопродакшену NO STARS
– Володимир Дантес, телеведучий тревел-шоу «Еда, я люблю тебя!»
– Кирило Сміян, власник кондитерськіх "Сміян".

Для того, щоб не нафакапити і точно потрапити на івент – не зволікай і купуй квиток.

Схожі події

BRANDFATHER. BERLIN 05 жовтня 14:00, Пт BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location, Берлін від 1070 грн. BRANDFATHER. BERLIN Вже не хочу 05 жовтня BRANDFATHER. BERLIN Academie lounge 360 Event Location Придбати Дмитро Гордон. Очі в очі 17 листопада 19:00, Сб Дмитро Гордон. Очі в очі ДК Машиностроителей, Дніпро від 200 грн. Дмитро Гордон. Очі в очі Вже не хочу 17 листопада Дмитро Гордон. Очі в очі ДК Машиностроителей Придбати Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ 22 вересня 10:00, Сб Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ Bel etage, Київ від 3299 грн. Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ Вже не хочу 22 вересня Шлях шоураннер. Основи написання сценаріїв для ТВ Bel etage Придбати VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова 25 вересня 19:30, Вт VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club, Київ від 199 грн. VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова Вже не хочу 25 вересня VIVA! Вечір із зіркою: Оля Полякова CARIBBEAN club Придбати