FuckUp Nights Odessa Vol. 7

8 лютого 2019, Пт. 20:00
Термінал 42 Одеса, вул. Успенська, 44
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

FuckUp Nights Odessa Vol. 7 в Одесі - фото №1 picture
FuckUp Nights Odessa Vol. 7 в Одесі - фото №2 picture
FuckUp Nights Odessa Vol. 7 в Одесі - фото №3 picture
FuckUp Nights Odessa Vol. 7 в Одесі - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на FuckUp Nights Odessa Vol. 7?

1. FuckUp Nights Odessa - не нудна подія.
2. 4 відомих спікери розкажуть про свої промахи і провали, і як вони з ними впоралися.
3. Натхнення, мотивація і позитив - гарантований результат вечора.

Останнім часом стало дуже багато мотиваційних і навчальних тренінгів, але, по правді, далеко не всі з них корисні. Скільки можна слухати, як усі хваляться своїми успіхами? Розкажіть краще про те, як ви провалили проект!

FuckUp Nights Odessa - у чому ж суть?

Одного вечора 4 відомих у своїй сфері підприємці приходять в одне місце і розповідають перед аудиторією історії своїх найбільших провалів! Звичайно, важко визнавати свої помилки, тому весь спіч витончено перетворюється на гумористичне оповідання з правдивим висновком. Це може бути що завгодно: втрата 100000 $ на реалізації стартапу, продаж 5000 квитків при місткості приміщення 3000 осіб або проведення 3-годинних переговорів, помилково, з іншими людьми.

Люди, які виходять на сцену FuckUp Nights, не бояться помилятися і ділитися своїми провалами, адже як кажуть: «на помилках вчаться»!

Це міжнародний формат зустрічей, який прийшов до нас із Мексики. Сьогодні заходи проходять на 5 континентах, в 226 містах 77 країн світу.

Партнер заходу - "Фігаро-Кейтеринг" - бездоганний кейтеринг ваших значущих подій.

Інші дати

Схожі події

Дерматологічний форум SkinScan 26 травня 16:00, Нд Дерматологічний форум SkinScan Київ, ЦУМ 7 поверх від 300 грн. Дерматологічний форум SkinScan Вже не хочу 26 травня Дерматологічний форум SkinScan ЦУМ 7 поверх Придбати Підготовка до марафону. Етапи та Особливості 15 травня 18:30, Ср Підготовка до марафону. Етапи та Особливості Київ, НСК Олімпійський, Хол Чемпіонів від 499 грн. Підготовка до марафону. Етапи та Особливості Вже не хочу 15 травня Підготовка до марафону. Етапи та Особливості НСК Олімпійський, Хол Чемпіонів Придбати Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича 21 квітня 13:00, Нд Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича Харків, Victory Concert Hall від 350 грн. Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича Вже не хочу 21 квітня Танцювальні Майстер-Класи від Діми Петровича Victory Concert Hall Придбати Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 3 Події Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 22.04 - 22.05.2019