Fusion Fest. Від Бароко до Рока!

1 жовтня 2018, Пн. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Про подiю

Музичне шоу «Fusion fest. Від бароко до року! »- це унікальний перформанс за участю хорів, оркестрів, вокалістів і танцюристів.

На нашому концерті Ви поринете в атмосферу різних епох, станете свідками музичних метаморфоз від часів бароко до сучасності. «Ми пронесемо Вас крізь епохи на крилах музики!»

Для Вас виступатимуть:
Ансамбль старовинної музики «Pracht Ensemble» Учасники "Ансамблю старовинної музики" є лауреатами багатьох міжнародних конкурсів, одні з перших торкнулися проблематики автентичного виконання, ведуть активну концертну та педагогічну діяльність як на території України так і за її межами! Художній керівник - Андрій Прахт

Хорова капела "Chorus Fest" є членом міжнародної хорової асоціації «Musica mundi» (м Лінц, Німеччина), бере участь в різноманітних фестивалях, святах, концертах! Художній керівник - доцент Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів - Ніна Георгіївна Заболотна!

Хор «Ave Musica» Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, камерний хор "Ave Musica" створений в 2007 році на базі ХГЕУ в Одесі. Художній керівник - випускник і викладач ОНМА ім. А. Нежданової - Сергій Савенко! Колектив орієнтується на максимально широкий спектр репертуару: від класики до сучасної музики, включаючи обробки народних пісень і різні креативні музичні експерименти.

«Vakula Band» Всі музиканти цього колективу повні творчих сил і бажання підкорювати публіку високою майстерністю, об'єднані пристрастю до джазу і бажанням висловити свої думки і мрії в музиці. Художній керівник - Володимира Вакулович.

Камерний оркестр «Вlack sea orchestra». Камерний оркестр - це ще одна родзинка муніципального театру. Репертуар оркестру рясніє різними жанровими і стилістичними пластами: від танго до степу, від класики до року, від фольклору до джазу. Наступною сходинкою їх творчості стало звернення до кельтської культури і ірландському степу. Художній керівник і диригент - головний диригент муніципального театру Олеся Пістова.

Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням головного диригента тетра Олесі Пістовой. Естрадно - симфонічний оркестр, створений на базі Муніципального театру духової музики порівняно молодий колектив, але вже заслужив визнання одеситів. Оркестр розширив репертуарний діапазон театру і міцно зміцнився на музичних рубежах міста.

А також:
Студія ірландського степу «Grand Emerald»
Головним гостем концерту стане переможець телепроекту «Голос Країни 2014» Ігор Грохоцкій, який виступить у супроводі естрадно-симфонічного оркестру муніципального театру!
Організатором даного заходу є Одеський муніципальний театр духової музики ім. А. Саліка.
Чекаємо Вас на грандіозному музичному шоу «Fusion fest. Від бароко до року! »

Схожі події

Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати