14 вересня 2019, Сб. 17:00
Арт-завод Платформа Mystery Play Київ, вул. Магнітогорська, 1в
від 550 грн.
від 550 грн.

Галерея

Про подiю

Поринь у ІСТОРІЮ, ЯКА СТАНЕ РЕАЛЬНІСТЮ!

«FUTURISM» - це наймасштабніша імерсивна постановка в Україні, яка об'єднує шоу, театр і гру. Це збірний образ майбутнього з історією, на яку може вплинути сам учасник. Ми створюємо світ в рамках спеціально обладнаній величезною локації. Це дійство з десятками акторів і сотнею учасників, в якому зникає межа між глядачем і артистом. Вигадані історії переносяться в реальний світ. Ти вже не просто глядач, ти учасник, ти той хто може змінити майбутнє.

Сюжет
Світ поділений на три групи впливу: капіталісти, вчені і антиглобалісти. У всіх них різні погляди на майбутнє, роль і сенс людини в ньому. Поки що ніхто не в силах встановити повний контроль. Але скоро настане подія, яка похитне рівновагу. І тільки одна група напише СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Механіка
Ви потрапите на секретну локацію членом однієї з трьох впливових груп майбутнього. І якщо ваша група переможе, то світ буде розвиватися за вашими правилами. Проведіть вечір в образі геніального вченого, впливового капіталіста або бунтаря-антиглобаліста. Ви будете не просто глядачем, а зможете безпосередньо впливати на те, що відбувається навколо вас.

Що вас чекає:
Шоу і Театр - танцювальні та вокальні номери, відео проекції і спецефекти.
Десяткі акторів - ти не дивишся на сцену, а сам на ній стоїш, так як все, що тебе оточує і є сцена.
Ігра - твої дії і рішення впливають на загальний фінал.
Локація - 1500 м² спеціально обладнаній території.
Ваш персонаж - отримаєте доступ до секретного сайту, на якому буде вся необхідна інформація по підготовці.
Бар - в сюжет гри інтегрована зона бару з реальними напоями, де можна розслабитися і перевести дух.

Для максимального занурення рекомендуємо підібрати образ одного з угрупувань відповідно до її дрес кодом і бути готовим до нових знайомств і пригод 🚀

На гру допускаються гості від 16-ти років.
Прі собі важливо мати 1 гаджет з доступом в інтернет.

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 ХХ. сімейні хроніки 21 вересня 19:00, Сб ХХ. сімейні хроніки Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейні хроніки Вже не хочу 21 вересня ХХ. сімейні хроніки Театр на Чайній Придбати Дружина на біс 21 вересня 19:00, Сб Дружина на біс Одеса, Російський театр від 60 грн. Дружина на біс Вже не хочу 21 вересня Дружина на біс Російський театр Придбати Весна для Гітлера 21 вересня 19:00, Сб Весна для Гітлера Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 грн. Весна для Гітлера Вже не хочу 21 вересня Весна для Гітлера МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати