Гала-шоу фестивалю "Золотий Каштан"

1 червня 2019, Сб. 16:00
Національний цирк України Київ, пл. Перемоги, 2
від 100 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:16:00 31/05/2019. деталі тут
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Гала-шоу фестивалю «Золотий каштан»?

1. Подарувати своїм дітям приємний вечір, що запам'ятається.
2. Розділити хвилюючі емоції учасників фестивалю і нагородити оплесками кращих.
3. Побачити безмежний потенціал молодих артистів і надихнутися їхніми досягненнями.

1 червня в Національному цирку України відбудеться Гала-шоу Київського міжнародного юнацького фестивалю циркового мистецтва «Золотий Каштан». Приходьте і підтримайте молоді таланти!

Гала-шоу фестивалю «Золотий Каштан» зацікавить і дітей, і дорослих. У цьому концерті візьмуть участь юнацькі колективи, за багатьма з яких – майбутнє не тільки українського, а й світового цирку. І тільки уявіть, що ви будете тими, хто познайомиться з зірками наступних десятиліть на самому початку їхнього шляху до успіху!

На фестиваль з'їдуться найсильніші колективи з України та інших країн. Кожен із них підготував яскравий номер, в якому буде все: ефектні декорації, захопливий сюжет і приголомшливі світло і звук. Така подія нікого не залишить байдужим. У цей вечір будуть визначені переможці фестивалю «Золотий Каштан». Не пошкодуйте бурхливих овацій для найсміливіших і найбільш талановитих. Чекаємо на вас!