5 червня 2019, Ср. 19:00
In-Jazz Київ, бульв. Дружби Народів, 1
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

GALICKIY у Києві - фото №1 GALICKIY у Києві
GALICKIY у Києві - фото №2 GALICKIY у Києві афіша
GALICKIY у Києві - фото №3 GALICKIY у Києві квитки
GALICKIY у Києві - фото №4 GALICKIY у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Галицкий ?

1. Познайомитись з творчістю талановитого музичного гурту GALICKIY.
2. Отримати заряд позитивної енергії від виконання цікавих авторських пісень.
3. Відпочити від метушні соціуму в затишній атмосфері нашого камерного залу.

Увага! Цікаве відкриття нашого концертного сезону – музичний гурт GALICKIY! Цей гурт народився 10 років тому, коли Олександр Галицький-фронтмен, автор пісень та музики, разом з друзями записали свій перший авторський альбом і вирішили, що цю музику треба грати наживо. Саме тоді музиканти створили свій власний гурт, який назвали GALICKIY - на честь фронтмена, співака, автора пісень та натхненника.

Стиль виконання гурту GALICKIY близький до романтичного року, лірично-філософського андеграунду та легкої альтернативи.Музиканти намагаються донести свою вільну творчість, яка йде від серця та космосу, за допомогою змістовних текстів та цікавих сучасних аранжувань.

Ніякого негативу! Тільки роздуми на вічні теми, які знайдуть відгук в кожному серці.

Музиканти гурту GALICKIY активно виступають у клубах і на відкритих майданчиках Києва та регіонів,та вже мають свою власну аудиторію прихильників та поціновувачів.

Схожі події

Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати Ramil` 13 грудня 21:00, Пт Ramil` Київ, Forsage Dance Club від 440 грн. Ramil` Вже не хочу 13 грудня Ramil` Forsage Dance Club Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 3 Події «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса 13.01 - 17.01.2020