Гамлет

14 грудня 2019, Сб. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Гамлет у Києві! Чекаємо вас 2019-12-14 о 19:00 на майданчику Будинок Актора, Київ.
Ви можете купити квитки на Гамлет на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу "Гамлет"?

1. Побачити дуже світлу повість.
2. Насолодитися оригінальним режисерським задумом.
3. Поринути в інший світ і забути про все на кілька годин.

Безсмертна історія великого Шекспіра, яка з незмінним успіхом йде на всіх сценах світу ось вже п'яте століття поспіль. І ніколи не втрачає своєї актуальності!

Як і всі твори Шекспіра, Гамлет - не про епосі і не про події, а про людей, їх пристрасті, переживання, пошуках, які також залишаються незмінними протягом усього існування людства. Гамлет - це історія любов і ненависть, розповідь про прагнення людини до справелівості і внутрішньої свободи.

Авторський спектакль Петра Миронова. Яскраве сучасне прочитання Гамлета. Вам тільки здається, що ви знаєте Гамлет напам'ять. Петро Миронов відкриє для вас нові грані і Смисли цього безсмертного твору.

Петро Миронов (Pyotr Mironov) - актор, режисер, письменник, драматург, Майстер чуттєвої, глибокої і інтелектуальної монодрами, людина-оркестр.

Вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14, двері в жовто-чорно-білу смужку