Гамлет

12 грудня 2019, Чт. 19:30
Київська фортеця Київ, Вхід з б-ра Лесі Українки 12-14
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Гамлет у Києві - фото №1 Гамлет у Києві
Гамлет у Києві - фото №2 Гамлет у Києві афіша
Гамлет у Києві - фото №3 Гамлет у Києві квитки
Гамлет у Києві - фото №4 Гамлет у Києві на concert.ua
Гамлет у Києві - фото №5 Гамлет у Києві фото
Гамлет у Києві - фото №6 Гамлет у Києві піти

Про подiю

Гамлет у Києві! Чекаємо вас 2019-12-12 о 19:30 на майданчику Київська фортеця, Київ.
Ви можете купити квитки на Гамлет на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу "Гамлет"?

1. Побачити дуже світлу повість.
2. Насолодитися оригінальним режисерським задумом.
3. Поринути в інший світ і забути про все на кілька годин.

Безсмертна історія великого Шекспіра, яка з незмінним успіхом йде на всіх сценах світу ось вже п'яте століття поспіль. І ніколи не втрачає своєї актуальності!

Як і всі твори Шекспіра, Гамлет - не про епоху і не про події, а про людей, їх пристрасті, переживання, пошуки, які також залишаються незмінними протягом усього існування людства. Гамлет - це історія любові і ненависті, розповідь про прагнення людини до справелівості і внутрішньої свободи.

Авторська вистава Петра Миронова. Яскраве сучасне прочитання Гамлета. Вам тільки здається, що ви знаєте Гамлет напам'ять. Петро Миронов відкриє для вас нові грані і Смисли цього безсмертного твору.

Петро Миронов (Pyotr Mironov) - актор, режисер, письменник, драматург, Майстер чуттєвої, глибокої і інтелектуальної монодрами, людина-оркестр.

Вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14, двері в жовто-чорно-білу смужку

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 6 Подiй Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 22.12 - 06.01.2020 Приборкання норовливих 15 грудня 19:00, Нд Приборкання норовливих Одеса, Російський театр від 2 грн. Приборкання норовливих Вже не хочу 15 грудня Приборкання норовливих Російський театр Придбати Лускунчик. KYIV MODERN BALLET 15 січня 19:00, Ср Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Вже не хочу 15 січня Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету Придбати