Ганна Гриніва та Юрій Середін

10 листопада 2018, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 227 грн.
від 227 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Ганна Гриніва – співачка, піаністка та композиторка. Результатом пошуку власного місця в сучасній музиці стало створення нею міжстильових ансамблей, які виконують її власні імпровізації та аранжування. В даний час Ганна мешкає і працює в Берліні та Веймарі.

Музика Ганни Гринівої поєднує в собі меланхолію українського фольклору із джазовою імпровізацією, а також включає класичні елементи та сучасні музичні інтерпретації. Мальовничі гармонії джазу підхоплюються ніжною українською мелодикою народних пісень, викликаючи у слухачів незвичні музичні переживання. Ціль – досягти максимальної чутливості у спонтанному поєднанні музичних стилей.

Перша частина концерту – сольна вистава. Ганна представить аранжування українського фольклорного вокалу з loop station та з електронними ефектами для голосу та піано.

В другій частині концерту до Ганни приєднається талановитий український джазовий піаніст Юрій Середін. Юрій навчався в Львівській національній музичній академії, де отримав звання "магістра" композиції. У 2014 Юрій вступив до Берлінського інституту джазу, де навчався джазовій композиції у видатного композитора та барабанщика Джона Холленбека, відвідував воркшопи багатьох інших впливових джазових музикантів американської та європейської сцени.

В дуеті Юрій та Ганна виконуватимуть композиції Ганни для піано та вокалу.