Анна Гриньова та Юрій Середин

10 листопада 2018, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 1 грн.
від 1 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Анни Гриньової та Юрія Середина?

1. Піддатися чарівному джазу.
2. Дізнатися щось нове.
3. Насолодитися виступом харизматичного дуету.

10 листопада в Urban Music Hall відбудеться концерт чудового дуету. Анна Гриньова і Юрій Середін змусять вас на вечір забути про все на світі!

Анна Гриньова - вокалістка, композитор і піаністка. Коли дівчина вирішила знайти власне місце в сучасній музиці, нічого абсолютно підходящого їй не знайшлося. Тому Анна створила міжстильові ансамблі, які виконують її ж власні аранжування та імпровізації. Зараз співачка живе і працює у Веймарі та Берліні.

Музика Анни Гриньової - це одночасно і меланхолія українського фольклору, і джазова імпровізація, і сучасні музичні інтерпретації, і класичні елементи. На концертах мальовничі гармонії джазу легко підхоплюються ніжною мелодикою українських народних пісень. Все це викликає у слухачів захоплення і вкрай оригінальні музичні переживання!

У першій частині концерту Анна Гриньова виступатиме сольно, представляючи аранжування фольклорного вокалу з електронними ефектами для піано та голосу і з loop station. А в другій частині до неї приєднається Юрій Середин - талановитий джазовий піаніст. Чотири роки тому музикант вступив до Берлінського університету джазу. Він навчався у видатного барабанщика і композитора Джона Холленбека.

У дуеті Анна і Юрій покажуть, як можна віртуозно поєднати в спонтанному пориві різні музичні стилі. Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 200 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018