4 жовтня 2019, Пт. 21:00
Ночной клуб Jennifer Club Одеса, Люстдорфская дорога, 96а
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Сольний концерт ГАНВЕСТА відбудеться 4 жовтня в нічному клубі Jennifer!

Музика Ганвеста - це звучання оголеною душі татуйованої уродженця Казахстану, за епатажним і викликає чином якого ховається романтична натура, яка шукає відповіді на мучать його питання у творчості.

Розповідаючи правдиві історії зі свого життя, що залишили шрами на його серце, під дурманне звучання актуальною клубної музики, Руслану з разу в раз з легкістю вдається потрапляти на лідируючі місця в найавторитетніших музичних чартах країни і підносити планку своєї творчості ще вище.

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати