Гарантія два роки

30 червня 2019, Нд. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Гарантія два роки»?

1. Одними з перших побачити прем'єру театру.
2. Теми, які піднімаються в спектаклі, зрозумілі і близькі багатьом.
3. Гра талановитих акторів допоможе максимально заглибитися в сюжет постановки.

Київський театр драми і комедії на лівому березі представляє спектакль «Гарантія два роки». Інтригуюча назва і приголомшливий акторський склад - гарантія (не побоїмося повторів) відмінного вечора!

«Гарантія два роки» - спектакль відомого українського режисера Тамари Трунової. Критики і публіка в один голос говорять про авторський почеркурежисера: її роботи впізнавані завдяки відкритості, а кожна репліка героїв спрямована до залу. Так і в новій постановці «Гарантія два роки» мета режисера - Не розважати або читати моралі, а допомогти кожному осягнути власну душу і, можливо, ретельніше розглянути дорогих серцю людей.

Творча кар'єра Тамари Трунової відзначена низкою високих нагород. У їх числі – «Київська пектораль» у номінаціях «Краща вистава для дітей», «Кращий камерний спектакль».

Вистава йде з антрактом.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 ХХ. сімейні хроніки 21 вересня 19:00, Сб ХХ. сімейні хроніки Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейні хроніки Вже не хочу 21 вересня ХХ. сімейні хроніки Театр на Чайній Придбати Дружина на біс 21 вересня 19:00, Сб Дружина на біс Одеса, Російський театр від 60 грн. Дружина на біс Вже не хочу 21 вересня Дружина на біс Російський театр Придбати Весна для Гітлера 21 вересня 19:00, Сб Весна для Гітлера Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 грн. Весна для Гітлера Вже не хочу 21 вересня Весна для Гітлера МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати