Гарік Кричевський. Улюблені пісні. LIVE 2020

23 лютого 2020, Нд. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
Обрати квиток

Про подiю

Гарік Кричевський «Улюблені пісні. LIVE 2020» у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-23 в 19:00 на локації Палац Україна, Київ.
Ви можете придбати квитки на Гарік Кричевський «Улюблені пісні. LIVE 2020» на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


Гарік Кричевський в Києві!

23 лютого 2020 року в Національному палаці мисецтв «Україна» відбудеться концерт відомого шансоньє нашої країни, заслуженого артиста Гаріка Кричевського «Улюблені пісні. Live 2020 »! Кожен виступ артиста, це як щира розмова з друзями, а цим зимовим вечором він виконає найулюбленіші пісні за всю свою багаторічну кар'єру.

Концерт улюблених пісень

Недарма співак отримав премію «Шансон» і вже багато років продовжує зігрівати серця слухачів своїми теплими і живими історіями. Всім киянам та гостям столиці добре знайомий ліричний герой Гаріка Кричевського. Він ніби персонаж нашого дитинства, який мешкав у сусідньому дворі. Або ж наш однокласник, а може і друг. Трохи авантюрний, трохи романтичний. Закоханий в різних жінок, але кожного разу - як в одну єдину. Він вірить у свою щасливу долю і філософськи сприймає всі життєві труднощі. Його пригоди численні і йому завжди є що розповісти, а головне - його завжди хочеться слухати.

Приходьте на концерт Гаріка Кричевського і проведіть вечір серед справжніх друзів.