Гарік Кричевський

8 листопада 2018, Чт. 20:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 690 грн.
від 690 грн.

Галерея

Про подiю

Ювілейний концерт, присвячений 55-річчю Гаріка Кричевського, пройшов з таким успіхом, що Freedom Hall запропонував маестро провести ще один, на біс!

Відомий український шансоньє представить публіці найкращі й улюблені пісні, і звичайно ж, суперхіт нинішнього року «Поехали»!

Гарік Кричевський - заслужений артист України, багаторазовий володар премії «Шансон», знаменитий автор і виконавець. Він є найкращим шансоньє в Україні. А його гастрольний графік виходить далеко за межі батьківщини.

Кожен концерт Гаріка Кричевського - це приголомшливе «живе» шоу в супроводі повного складу музикантів екстракласу! Це прекрасний настрій, спільне виконання безсмертних хітів «Киевлянка», «Мой номер 245», «Привокзальная» та багатьох інших.

Його пісні прості та близькі багатьом, персонажі в них не вигадані, а реальні, взяті з вулиць. А в мелодіях є та іскра, яка запалює і залишається в серцях надовго.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 250 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018