Гарнір по-французьки

23 листопада 2018, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Гарнір по-французьки»?

1. Спробувати тонкий, істинно французький гумор.
2. З посмішкою поглянути на самі заплутані моменти, які можуть статися в сімейному житті.
3. Вистава «Гарнір по-французьки» - кращий спосіб отримати відмінну емоційну розрядку.

23 листопада в Жовтневому Палаці - весела комедія положень «Гарнір по-французьки». Тонкий французький гумор, інтригуючий сюжет і легкість діалогів - запорука гарного настрою. Приходьте!

У центрі подій п'єси комедіографа Марка Камолетті виявляється благополучна сімейна пара, яка одного разу стикається з необхідністю викручуватися, викручуватися і прикидатися. А все тому, що низка маленьких зрад сплуталася в один великий клубок. І тепер сім'ю чекає багато карколомних подій. Глядачеві належить поспостерігати за найбільш екстремальних етапом взаємин і здивуватися тому, наскільки хитро і весело героям вдається змінювати образи, йдучи від відповідальності ...

У виставі грають в рольові ігри онлайн, а глядачі можуть відчути себе учасниками цих ігор. У підсумку все, що відбувається затягує і стає схожим на незвичайний емоційний сеанс. Приходьте і відчуйте на собі.

Режисер вистави - Володимир Борисюк. У ролях: Сергій Калантай, Тетяна Міхіна, Костянтин Костишин, Світлана Орліченко, Тетяна Круліковська, Сергій Коршиков. Чекаємо Вас!

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019