Гарнір по-французьки

23 листопада 2018, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Гарнір по-французьки»?

1. Спробувати тонкий, істинно французький гумор.
2. З посмішкою поглянути на самі заплутані моменти, які можуть статися в сімейному житті.
3. Вистава «Гарнір по-французьки» - кращий спосіб отримати відмінну емоційну розрядку.

23 листопада в Жовтневому Палаці - весела комедія положень «Гарнір по-французьки». Тонкий французький гумор, інтригуючий сюжет і легкість діалогів - запорука гарного настрою. Приходьте!

У центрі подій п'єси комедіографа Марка Камолетті виявляється благополучна сімейна пара, яка одного разу стикається з необхідністю викручуватися, викручуватися і прикидатися. А все тому, що низка маленьких зрад сплуталася в один великий клубок. І тепер сім'ю чекає багато карколомних подій. Глядачеві належить поспостерігати за найбільш екстремальних етапом взаємин і здивуватися тому, наскільки хитро і весело героям вдається змінювати образи, йдучи від відповідальності ...

У виставі грають в рольові ігри онлайн, а глядачі можуть відчути себе учасниками цих ігор. У підсумку все, що відбувається затягує і стає схожим на незвичайний емоційний сеанс. Приходьте і відчуйте на собі.

Режисер вистави - Володимир Борисюк. У ролях: Сергій Калантай, Тетяна Міхіна, Костянтин Костишин, Світлана Орліченко, Тетяна Круліковська, Сергій Коршиков. Чекаємо Вас!