1 листопада 2018, Чт. 19:00
від 1050 грн.
від 1050 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Garou?

1. Знаменитий артист поділиться з українською публікою плодами свого 20-річного творчості.
2. Кожен концерт Garou - це супер-шоу світового рівня.
3. Зустріч з дивним співаком - черговий шанс потонути в глибокому соковитому вокалі прекрасного Квазімодо з вашого улюбленого мюзиклу.

Cамий відомий баритон з самого популярного в історії мюзиклу Notre-Dame de Paris, приголомшливий Garou! Спеціальна програма, присвячена 20-річчю творчості артиста - для вас!

Щирий і пристрасний Гару накопичив величезний музичний досвід і готовий поділитися найважливішими досягненнями, яскравими емоціями з українськими шанувальниками. Якщо ви хоч раз бували на концерті неймовірного Garou, то просто не зможете пропустити чергову зустріч з кумиром мільйонів.

Творчий багаж артиста - багатий і різноманітний. Гару виконує роботи в таких жанрах як блюз, вінтаж-свінг, рок-музика. Здається, все, до чого б не доторкнувся талановитий артист, приречене на успіх. Світова слава прийшла до привабливого вокалісту після його участі в мюзиклі Notre-Dame de Paris. Ставши справжнім бестселером в світі музики, ця робота збирала повні зали найзнаменитіших концертних майданчиків світу. І сьогодні ніхто не уявляє собі цього мюзиклу без витонченого, палкого, емоційного Гару-Квазімодо. У музиці Гару - цілий світ, в його голосі - калейдоскоп емоцій. Чекаємо Вас!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати