8 березня 2020, Нд. 19:00
від 650 грн.
від 650 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Garou?

1. Кожен концерт Garou - це супер-шоу світового рівня!
2. На глядачів чекає спеціальна святкова програма, присвячена прекрасним жінкам!
3. Можливість подарувати коханим неймовірну музичну подія, що обіцяє стати одним з найяскравіших і незабутніх!

8 березня 2020 року найвідоміший баритон з самого популярного в історії мюзиклу Notre-Dame de Paris, приголомшливий Garou виступить в Одеському театрі опери та балету з великим святковим концертом!

Garou - один з найблискучіших і харизматичних представників франкомовного світу останнього двадцятиріччя. Він є володарем рекордної кількості нагород, в тому числі золотих та платинових дисків.

Творчий багаж артиста - багатий і різноманітний. Garou виконує роботи в таких жанрах як блюз, вінтаж-свінг, рок-музика. Здається, все, до чого б не доторкнувся талановитий артист, приречене на успіх. Світова слава прийшла до привабливого вокалісту після його участі в мюзиклі Notre-Dame de Paris. Ставши справжнім бестселером в світі музики, ця робота збирала повні зали найзнаменитіших концертних майданчиків світу. І сьогодні ніхто не уявляє собі цього мюзиклу без витонченого, палкого, емоційного Garou-Квазімодо. У музиці Garou - цілий світ, в його голосі - калейдоскоп емоцій!

Якщо ви хоч раз бували на концерті неймовірного Garou, то просто не зможете пропустити чергову зустріч з кумиром мільйонів!