3 серпня 2019, Сб. 22:00
THE NEXT Київ, Паркова дорога 16
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

3 серпня кращий клубний проект - The Next відвідають найбільш впізнавані брати сучасної естради - GAYAZOV $ BROTHER $.

Самі брати є одними з найбільш прослуховуючими і гастролюючими артистами, а їхні пісні "Кредо" і "До зустрічі на танцполі" - займають найвищі рядки хіт-парадів.

Група GAYAZOV $ BROTHER $ створюють пісні в стилі хіп-хоп, реп і дип-хаус.

Група складається з рідних братів: Гаяз Тимур, який взяв собі псевдонім Tonbo Tobitake. Він є в групі головним виконавцем. Також пише тексти і музику; Гаяз Ільяс, який взяв собі псевдонім RIPMAN. У музичній групі є співавтором пісень, також виступає в ролі продюсера колективу.

1 жовтня 2013 року рідні брати вирішують створити спільну музичну групу, яку називають «GAYAZOV $ BROTHER $». Свої пісні і треки, молоді дарування викладають в соціальній мережі ВКонтакте. Музична група «GAYAZOV $ BROTHER $» пише пісні в декількох музичних стилях. Це хіп-хоп з додаванням репу, дип-хаус.

У 2017 році виходить у світ перший альбом братів під назвою «Поверніть мою любов чисту». Сюди входить 9 треків, які вже були представлені на сторінці в соціальній мережі і схвалені багатьма передплатниками. 29 березня 2018 року виходить наступний альбом під назвою «theTWIX». У нього входить також 9 композицій.

Приходьте 3 серпня, щоб стати частиною цієї неймовірної події!

Відкриття клубу о 22:00.

Концерт розпочнеться пізніше Face Control & Dress Code.

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати