22 лютого 2020, Сб. 23:00
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

GAYAZOV $ BROTHER $ в Одесі! Чекаємо на вас 22 лютого о 19:00 у Palladium.

Ви можете купити квитки на GAYAZOV $ BROTHER $ на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


22 лютого кращий клубний проект - Palladium відвідають найбільш впізнавані брати сучасної естради - GAYAZOV $ BROTHER $.

Самі брати є одними з найбільш прослуховуючих і гастролюючих артистів, а їхні пісні "Кредо" і "До зустрічі на танцполі" - займають найвищі рядки хіт-парадів.

Група GAYAZOV $ BROTHER $ створюють пісні в стилі хіп-хоп, реп і дип-хаус.

Група складається з рідних братів: Гаяз Тимур, який взяв собі псевдонім Tonbo Tobitake. Він є в групі головним виконавцем. Також пише тексти і музику; Гаяз Ільяс, який взяв собі псевдонім RIPMAN. У музичній групі є співавтором пісень, також виступає в ролі продюсера колективу.

1 жовтня 2013 року рідні брати вирішують створити спільну музичну групу, яку називають «GAYAZOV $ BROTHER $». Свої пісні і треки, молоді дарування викладають в соціальній мережі ВКонтакте. Музична група «GAYAZOV $ BROTHER $» пише пісні в декількох музичних стилях. Це хіп-хоп з додаванням репу, дип-хаус.

У 2017 році виходить у світ перший альбом братів під назвою «Поверніть мою любов чисту». Сюди входить 9 треків, які вже були представлені на сторінці в соціальній мережі і схвалені багатьма передплатниками. 29 березня 2018 року виходить наступний альбом під назвою «theTWIX». У нього входить також 9 композицій.