Подію скасовано
14 березня 2020, Сб. 21:00
Palladium Одеса, Вул.Італійський бульвар, 4
від 400 грн.
від 400 грн.

GAYAZOV $ BROTHER $

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Організатор: Palladium
Контакти організатора: тел.: info @ palladium .com .ua

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

GAYAZOV $ BROTHER $ в Одесі! Чекаємо на вас 22 лютого о 19:00 у Palladium.

Ви можете купити квитки на GAYAZOV $ BROTHER $ на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


22 лютого кращий клубний проект - Palladium відвідають найбільш впізнавані брати сучасної естради - GAYAZOV $ BROTHER $.

Самі брати є одними з найбільш прослуховуючих і гастролюючих артистів, а їхні пісні "Кредо" і "До зустрічі на танцполі" - займають найвищі рядки хіт-парадів.

Група GAYAZOV $ BROTHER $ створюють пісні в стилі хіп-хоп, реп і дип-хаус.

Група складається з рідних братів: Гаяз Тимур, який взяв собі псевдонім Tonbo Tobitake. Він є в групі головним виконавцем. Також пише тексти і музику; Гаяз Ільяс, який взяв собі псевдонім RIPMAN. У музичній групі є співавтором пісень, також виступає в ролі продюсера колективу.

1 жовтня 2013 року рідні брати вирішують створити спільну музичну групу, яку називають «GAYAZOV $ BROTHER $». Свої пісні і треки, молоді дарування викладають в соціальній мережі ВКонтакте. Музична група «GAYAZOV $ BROTHER $» пише пісні в декількох музичних стилях. Це хіп-хоп з додаванням репу, дип-хаус.

У 2017 році виходить у світ перший альбом братів під назвою «Поверніть мою любов чисту». Сюди входить 9 треків, які вже були представлені на сторінці в соціальній мережі і схвалені багатьма передплатниками. 29 березня 2018 року виходить наступний альбом під назвою «theTWIX». У нього входить також 9 композицій.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Enter Shikari 02 жовтня 19:00, Пт Enter Shikari Київ, Bingo від 800 грн. Enter Shikari Вже не хочу 02 жовтня Enter Shikari Bingo Придбати Enter Shikari 01 жовтня 19:00, Чт Enter Shikari Львів, !FESTrepublic від 660 грн. Enter Shikari Вже не хочу 01 жовтня Enter Shikari !FESTrepublic Придбати