Гедда Габлер

8 грудня 2019, Нд. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Гедда Габлер в в Києві! Чекаємо вас 2019-12-08 о 19:00 на майданчику Театр Золоті Ворота, Київ.
Ви можете купити квитки на Гедда Габлер на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на спектакль «Гедда Габлер»?

1. Дізнатися, що спільного у чарівної Гедди і давньогрецької месниці Медеї.
2. Простежити, ніж закінчиться любовний трикутник, в якому немає справжнього кохання.
3. Насолодиться професійної постановкою однією з найвдаліших п'єс засновника «нової драми» Г. Ібсена.

На цей раз театр «Золоті ворота» представить глядачеві п'єсу, в якій розіграється зовсім нетиповий любовний трикутник.

Жінка, якій чуже все жіноче, людина - звичайний зразок людини, який твердо знає, чого хоче від життя і з легкістю вказує дружині на «її місце», і новий-старий улюблений. Все це - трагічна історія нової Медеї, описана норвезьким драматургом Генріхом Ібсеном «Гедда Габлер».

Єдине, що відрізняє Гедду від давньогрецької Медеї, це повна відсутність пристрасті. Вона не любить чоловіка Тесмана, оскільки вийшла заміж, тому що «так треба». Вона не відчуває інтимної прихильності до «старої любові» Левборг, тому що сам факт близькості їй осоружний, як і все земне. Вона нещасна, загнана в рамки простої жінки, доля якої будинок і діти. Гедда мріє про щось високе, гідному ідеалу її батька.

Здавалося б, сіре життя Гедди закінчилася, коли на порозі будинку з'явився гість з минулого - талановитий вчений Левборг. Але він ставати всього лише її невдалою спробою самоствердитися. Вона буде страждати, і змусить страждати всіх навколо. Хіба такою має бути любов? Хто ми, щоб судити ...

Автор: Генрік Ібсен
Режисер: Олена Щурская
Актори: Ірина Ткаченко, Дмитро Олійник, Антон Соловей, Інна Скорина-Калаба, Анастасія Бабій, Лілія Цвелікова, Анна Глухенька
14+