24-pay-mark Created with Sketch.

Ген українців

27 квітня 2023, чт. 19:00-20:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

Подія "Ген українців" у Львові відбудеться 2023-04-27 в 18:00 на локації Malevich Concert Arena.
Ви можете зручно придбати квитки на "Ген українців" на Concert.ua онлайн.Подія спрямована на розвиток національної свідомости українців, на вивчення історичної цінности мови, що є нашим «кордоном» і «зброєю». Усі отримані кошти від заходу спрямують на допомогу ЗСУ (для добровольчого батальйону Феміда-Чорнобаївка, командир Едуард Леонов). Решту коштів будуть направлені в Ситуаційний Центр Донбас (Дельта).

Це буде зустріч двох особистостей, які міцно тримають увагу українців: Ірина Фаріон – науковець, авторка десятка монографій, мовознавець, відома своєю радикальністю поглядів, що з початку війни змінила свідомість багатьох, та Раміна Есхакзай – інтерв’юерка, яка наразі активно висвітлює життя військових, людей в окупацііі та звільнених полонених.

Під час цієї відкритої розмови ви опинитеся в серці максимально відвертого інтерв’ю і найголовніше – зможете поставити свої запитання. Під час спілкування ви почерпнете багато знань з історії нашої країни, зможете глибше з’ясувати для себе низку теперішніх історичних подій, що активізовані повномасштабним вторгненням московії. Також Ірина Фаріон ексклюзивно представить книгу про навалу англізмів, яка вже у видавництві, та познайомить з іншими своїми працями на телевізійними проєктами.

Долучайтеся до відвертої розмови. На вас чекає багато відкриттів та унікальна «мовно - історична терапія» та «інтелектуальна ін’єкція».

Схожі події

Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної 29 червня 13:00, сб Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Київ, Pochayna Event Hall від 860 ₴ Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Вже не хочу 29 червня Секс і стрес. Жіноча зустріч Маші Єфросиніної Pochayna Event Hall Придбати Wisard day 27 липня 11:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 300 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати Майстер-клас з малювання картин сусальним золотом з вином 23.06 Майстер-клас з малювання картин сусальним золотом з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" від 750 ₴ Майстер-клас з малювання картин сусальним золотом з вином 23.06 Майстер-клас з малювання картин сусальним золотом з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Хрумко та чарівна ракета. Космікс 24.06, 25.06, 26.06 ... 12.07 Хрумко та чарівна ракета. Космікс Київ, Київський планетарій від 200 ₴ Хрумко та чарівна ракета. Космікс 24.06, 25.06, 26.06 ... 12.07 Хрумко та чарівна ракета. Космікс Київський планетарій Придбати