Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки

16 листопада 2017, Чт. 21:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 0 грн.
від 0 грн.

Галерея

Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки у Києві - фото №1 Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки у Києві
Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки у Києві - фото №2 Georgian Legend і Хор ім. Г. Верьовки у Києві афіша

Про подiю

"Це видовище, яке кожен повинен побачити хоча б раз у житті!"
(Le Figaro)
"Приголомшливо і захоплююче! Грузини захоплюють своїм талантом!"
(Los Angeles Times)
"Неймовірно! Це надихає!"
(New York Times)

Тільки один вечір у Києві національне танцювальне шоу "ЛЕГЕНДИ ГРУЗІЇ"!

16 листопада 2017 року на сцені Національного палацу «Україна» відбудеться єдиний виступ всесвітньо відомого шоу "Легенди Грузії", яке отримало високі оцінки глядачів з усього світу. За загальним визнанням світової преси, це видовище не поступається за розмахом і драматургією лідерам жанру - сучасним танцювальним шоу "Riverdance" і "Lord of the Dance". "Легенди Грузії" стали одним з найуспішніших музично-хореографічних видовищ у світі, реалізованих за допомогою ультрасучасних технологій.

Шоу «Легенди Грузії» ефектно і захоплююче розповідає про свою країну: її історію, легендах і народ. Це приголомшлива історія про хоробрість і згуртованість, про любов і повагу до жінки, і, звичайно, про красу і щедрість самої Грузії. В основі шоу лежить знаменита грузинська легенда: коли Господь роздавав народам землі, грузинам було не до цього - вони сиділи за загальним столом, пили, співали, танцювали і веселилися. І коли вони, нарешті, прийшли до Господа, у нього більше не залишилося земель. Тоді грузини запросили його за свій стіл, і Господь так чудово провів час, що, не роздумуючи, віддав грузинам землю, яку припас для себе.

"Легенди Грузії" - це тріумф кавказької культури на світовій сцені. Цьому сприяє майстерне переплетіння сюжетів з національної історії Грузії і Кавказу, талановито втілених у чудових танцях, музиці та піснях, які доповнюються барвистими костюмами, декораціями, фантастичним світлом і фірмовим звуком.

 

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати