Бандура. Новий погляд. Георгій Матвіїв

22 вересня 2018, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 98 грн.
від 98 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Бандура. Новий погляд" Георгія Матвіїва?

1. Чудова атмосфера Urban Music Hall
2. Нове володіння інструментом від Георгія Матвіїва
3. Поєднання бандури та біт боксу

Бандура та бітбокс? А чому ні! Аудіовізуальний концерт унікального бандуриста Георгія Матвіїва в Urban Music Hall — у супроводі ексклюзивного відеоряду.

Музикант представить сольну програму — обрані старі та абсолютно нові авторські твори для бандури-соло та в дуеті з бітбоксером в стилях імпресіонізм, боса нова, блюз та ін. з використанням новітніх прийомів гри. Все це у супроводі відеоряду зі спеціально підібраних художніх панорамних відеофрагментів. Георгій покаже унікальні можливості бандури та виконає джазові твори, які ніколи не виконувалися на цьому інструменті/

Георгій Матвіїв — бандурист, композитором, винахідник цілої низки нових сучасних прийомів гри. Викладач Одеської Національної Музичної Академії ім.А.В.Нежданової, соліст академічного ансамблю «Чайка» Одеської філармонії, а також лауреат багатьох міжнародних академічних та джазових конкурсів. Активно концертує по всій Україні, а також виступав з концертами у Франції, Австрії, Польщі, Німеччині, Данії, Чехії, Словаччині, Словенії, Румунії, Росії і Білорусії. На сьогоднішній день він записав і випустив чотири авторські альбоми.

У 2012 році Георгій Матвіїв став першим і поки єдиним українським музикантом, який взяв участь у Європейському Джазовому Оркестрі, де музиканти відбираються за принципом: один музикант з однієї Європейської країни.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж Фан-зона закінчується! 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати