Getting shit done: менеджмент в креативній індустрії

23 квітня 2018, Пн. 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Getting shit done: менеджмент в креативній індустрії?

1. Почути про останні тренди і методики від провідних спеціалістів рекламного ринку.
2. Дізнатися, як ефективно керувати проектом
3. Поспілкуватися з майстрами своєї справи.

Getting shit done — це івент від Fedoriv Hub, присвячений прожект менеджменту в креативній індустрії.

Обрані керівники проектів - найкреативніші професіонали в світі. Вони повинні передбачити все, що може піти не так ще до того, як це станеться.

Своїм досвідом поділяться:
- Анастасія Пащенко, Fedoriv
- Віра Сливінська, AIR
- Марія Артеменко, GresTodorchukPR
- Юлія Захаренко, Concert.ua
- Вікторія Прудник, Jagermeister
- Інна Макотерська, Aimbulance

Ви дізнаєтеся: як ефективно керувати проектом, визначати ролі і зону відповідальності, управляти конфліктами і комунікаціями.

Приходьте на наш івент, якщо ви бренд-менеджер чи проджект-менеджер та хочете дізнатися про останні тренди і методики від провідних спеціалістів рекламного ринку.

Приймає Fedoriv Hub, пригощає – Hennessy.

Схожі події

Олег Торсунов 19 січня 18:00, Нд Олег Торсунов Одеса, Концерт хол Одеса від 400 грн. Олег Торсунов Вже не хочу 19 січня Олег Торсунов Концерт хол Одеса Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 21 листопада 19:00, Чт Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Дніпро, Menorah Grand Hall від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 21 листопада Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Menorah Grand Hall Придбати PLAY DAY. Pijama Party. 24 листопада 12:00, Нд PLAY DAY. Pijama Party. Одеса, Музей цікавої науки від 180 грн. PLAY DAY. Pijama Party. Вже не хочу 24 листопада PLAY DAY. Pijama Party. Музей цікавої науки Придбати Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» 24 листопада 14:00, Нд Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» Одеса, Театр ТЕО від 500 грн. Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» Вже не хочу 24 листопада Тренінг-інтенсив «Приховане тіло» Театр ТЕО Придбати