18 квітня 2018, Ср. 20:00
CLOSER Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

Галерея

Ghostemane у Києві - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ghostemane?

1. Почути ядерну суміш хіп-хопу і металу.
2. Поринути в містичну, похмуру, по-своєму заряджаючу атмосферу.
3. Влаштувати слем під потужні біти.

18 квітня поспішай у клуб Closer на концерт ексцентричного й агресивного Ghostemane. Потужного слему під важкі треки не оминути!

Будь Eric Ghoste (або Ghostemane) лідером авторитетної death metal групи, його, м'яко кажучи, не надто милий образ відмінно б поєднувався з жанром. Але все ж якась невідома сила переманила хлопця зі світу гроулінга в стихію хіп-хопу. Зовнішній вигляд Ghostemane привертає до артиста увагу не тільки фанатів, але і людей, далеких від хіп-хопу. І це зрозуміло: татуювання по всьому тілу, зачіска персонажа улюбленої відеоігри. З Eminem точно не сплутати.

І впливом культурних маркерів R'n'B навіть не пахне, на щастя. До того ж, зовнішність Ghostemane цілком і повністю відповідає агресивній манері його читання. Кожен концерт активного хіп-хопера супроводжується нищівним слемом, який захоплює не тільки зал, а й сцену. Після старту в 2014 репер представив шанувальникам уже більше 15 релізів. І кількість нітрохи не впливає на якість матеріалу. Треки стають все більш важкими. Змінюється і стиль виконання. Проте міцне слівце присутнє в роботах усіх періодів. Так Ghostemane бореться з життєвими проблемами: надихається негативом.

Приходьте побороти їх і ви! Побачимося!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Till Lindemann 01 грудня 20:00, Сб Till Lindemann ATLAS, Київ від 1550 грн. Till Lindemann Вже не хочу 01 грудня Till Lindemann ATLAS Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати